Skocz do zawartości

Wiza ,a mieszkanie w innym kraju UE


Rekomendowane odpowiedzi

Hej , od 2 lat zbieram się aby poleciec do LA i nie wiem jak to wszytsko zoorganizowac.

Ogolnie to od pół roku mieszkam w Danii , posiadam żółta karte i zameldowanie , będę tez iść do szkoły na naukę języka ,jestem także zameldowana w Polsce.

Rok temu na 18 urodziny stałam pomiedy decyzja o wylocie do Chin ,i Japonii a wylotem do USA ale stwierdziłam ze i tak pewnie nie dostanę wizy do Stanów i złożyłam wniosek w Chińskiej ambasadzie i bez problemu ja dostalam.

Na ta chwile nie mam pracy , nie mam partnera i tak myśle czy w moim przypadku są chociaz minimalne szansy na przyznanie promesy i jezlei już miałabym się o nią ubiegać czy lepiej załatwic to w Warszawie i spróbować udowodnić moje przywiązanie do Danii i to ze chce tam zostać i mieszkać czy lepiej zrobić to w konsulacie w Kopenhadze.będę wdzięczna za wszelkie porady bo mam zgoromadozne środki na bilety lotnicze i na cała wyprawę ale boje się ze odeślą mnie z kwitkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...