Skocz do zawartości

Ściągniecie przez profesora w USA ( Jeden z najlepszych)


°K°

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W poprzednim dziale pisałem o wyjeździe z agencją, ale zastanawia mnie teraz fakt, moi rodzice mają znajomego profesora z USA, który wykłada matematyke w USA i czesto na świecie, zalicza się do 3 najlepszych matematyków w USA i do 10 najlepszych na świecie, czy jeżeli wyśle mi on zaproszenie bez problemu dostane wize ?

Dodam, że mam 17 lat.

No i teraz tak powiedzmy że on mnie tam ściaga, jeżykiem władam bardzo dobrze, niedługo będę przystepował do FCE lub do Tofela jeszcze się waham, i jak tam będzie wygladać spraw, jeżeli wyjade tam kiedy w polsce powinienem iść do 3 klasy LO, czy w stanach jakoś będę mógł sobie załatwić darmowe LO ? I odrazu do ostatniej klasy ? I czy będę mógł zdawać mature w USA i potem starać sięo studia w USA ?

Czy lepiej przez agencje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dostaniesz wize czy nie zalezy od urzednika w Ambasadzie,no chyba ze Twoj znajomy ma przyjaciol w Departamencie Stanu .

tutaj cię nie zrozumiałem ?

Przeczytałęś mojego posta do końca ?

Pytam się co jest lepsze o wize się nie martwie, tylko o to co bardziej się opłaca, więc jak chcesz pomóc to przeczytaj post jeszcze raz i wtedy się wypowiedz. :whoeva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm zadales kilka pytan wiec odpowiedzialem Ci na temat wizy,co do reszty nie bede sie wypowiadal ..

a to pytanie Twoje :

"czy jeżeli wyśle mi on zaproszenie bez problemu dostane wize ? "

to o czym swiadczy?czy sie martwisz czy tez nie?

Oj wybacz, mój błąd, tego zdania tam nie powinno być.

Ale dzięki, że odpowiedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...