Skocz do zawartości

Obywatelstwo po dziadku który służył w armii USA


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Kornel837 napisał:

Witam, mój dziadek służył w armii USA podczas drugiej wojny światowej. Czy jest szansa abym dostał z tego powodu obywatelstwo w Stanach Zjednoczonych ? Mam jego książeczkę wojskową.

Nie. Byl obywatelem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kornel837 napisał:

Z tego co wiem z opowieści taty to nie

No to nie. Nawet gdyby był, to droga byłaby skomplikowana, wątpliwa, wymagająca dokumentów i jako że musiałaby uwzględnić twojego ojca, zajęła by dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2019 o 03:20, Kornel837 napisał:

Witam, mój dziadek służył w armii USA podczas drugiej wojny światowej. Czy jest szansa abym dostał z tego powodu obywatelstwo w Stanach Zjednoczonych ? Mam jego książeczkę wojskową.

Powiem Ci tak sprawa wygląda tak : Twojemu dziadkowi należy się obywatelstwo Amerykańskie ale cały proces musi iść po kolei. Najpierw dziadek potem tata następnie Ty,

Pytanie czy dziadek żyje i posiada dokumenty z wojska amerykańskiego? Jeżeli pamięta gdzie służył to możecie złożyć papiery do Veteran Center o uznanie go jako żołnierza i o naturalizacje. Szczerze to proces na jakieś 10 lat ale realny do zrobienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...