Jump to content

umawianie się na spotkanie


Recommended Posts

Cześć,

wnioskuję o wizę B2 dla mnie i dla mojego dziecka (13lat r. 2006). Ja byłem wcześniej w stanach. (1 rok wiza pracownicza lata 90.), miałem też wizę turystyczną której nie użyłem. Dzisiaj próbuję się umówić na spotkanie z konsulem na stronie cgifederal. Dodałem syna jako osobę towarzyszącą -  po dodaniu go kliknąłem dalej i przeniosło mnie na stronę z pytaniem czy mam 80lat. Odpowiedź nie. Następna strona - czy osoba ubiegająca się o wizę ma poniżej 14lat. Nie wiedziałem co zaznaczyć - ja mam 50lat a syn ma 13. Po chwili namysłu zaznaczyłem tak. Na screenie wyświetliło mi się to: . Nie wiem co zaznaczyć i proszę o odpowiedź czy w poprzednim pytaniu zaznaczyłem poprawnie odpowiedź tak. 

 

Dziekuje za pomoc.

wiza.png

Link to comment
Share on other sites

Umów siebie osobno a dziecko osobno. U siebie zaznacz NIE u dziecka zaznacz TAK. Wtedy dziecko uzyskać może wizę bez wizyty w konsulacie. Jak chcesz koniecznie iść razem do ambasady (np pokazać dziecku jak ambasada wygląda) to musisz zaznaczyć "NIE" i wtedy oboje razem pójdziecie na spotkanie

Link to comment
Share on other sites

No tak, zaznaczyłem, że mam poniżej 14. Czyli jeżeli chce isć na rozmowe z synem: dodaje syna jako osobe towarzyszącą, klikam nie przy pytaniach o wiek, klikam nie przy pytaniu o ostatnia wize i wybieram sposob transportu paszportu. Dobrze myśle?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...