Skocz do zawartości

Sprawdzenie GC


Mistel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy mogę gdzieś sprawdzić czy widnieje jeszcze w systemie jako stały rezydent lub Social security jest ważne ?? 

 

 

Miałem dawniej GC która się skończyła ważność kilka lat temu. Ostatnio jak leciałem do USA zrobiłem sobie wize B2 ,ale nie zrzekałem się wtedy GC ani w urzędzie ani na lotnisku tylko pytali czy wiem że mam. I teraz z ciekawości się zastanawiam czy jest to możliwość odnowić i chciał bym sprawdzić gdzieś jak widnieje w systemie. Jak by ktoś wiedzial co i jak to dzięki za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Mistel napisał:

Mam pytanie czy mogę gdzieś sprawdzić czy widnieje jeszcze w systemie jako stały rezydent lub Social security jest ważne ?? 

 

 

Miałem dawniej GC która się skończyła ważność kilka lat temu. Ostatnio jak leciałem do USA zrobiłem sobie wize B2 ,ale nie zrzekałem się wtedy GC ani w urzędzie ani na lotnisku tylko pytali czy wiem że mam. I teraz z ciekawości się zastanawiam czy jest to możliwość odnowić i chciał bym sprawdzić gdzieś jak widnieje w systemie. Jak by ktoś wiedzial co i jak to dzięki za pomoc :) 

Nie ma "systemu" w ktorym cokolwiek mozna sprawdzic a social security nie ma nic wspolnego z rezydencja.

Jezeli wjechales do US na B2 to tym faktem porzuciles rezydencje (pomijajac juz kwestie nie przebywania w US przez dlugi czas). Co konkretnie podales w DS-160 wystepujac o B2 ? 

Nie - w Twojej sytuacji nie mozna niczego odnowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...