Skocz do zawartości

Jakie Szanse na VIZE


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, to nie znaczy, ze pochwalacie. :roll: I nie bez przesadyzmu, bo mam podobny stosunek do takich osob - to jednak nie miejsce na dyskusje, prosze bardzo - mozemy porozmawiac o nielegalnie pracujacych w OT, niech jednak nie dziwia nikogo ironiczne lub nawet zlosliwe uwagi w strone tych, ktorzy chca oszukac konsula i w gruncie rzeczy takze nas.

Jesli chodzi o pytanie Wojtka: po raz kolejny musimy napisac, ze przyznawanie wizy turystycznej jest loteria i nikt przy zdrowych zmyslach nie napisze Ci, Wojtku, ze masz szanse wieksze lub mniejsze.

Gdybym ja byl konsulem... dla mnie jestes idealnym przypadkiem do odmowy wizy - bez zobowiazan w Polsce, nie uczysz sie (jeszcze), nic Cie tutaj nie trzyma.

Ale konsulem nie jestem, mam natomiast kolezanke, ktora dostala wize turystyczna tuz po skonczeniu liceum, bez nawet dalszego uczenia sie, bo zrobila sobie roczna przerwe i dopiero zdawala na studia. Jak widac - mozna, inna sprawa, ze jest slodka blondynka, ktora potrafi zauroczyc kazdego. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesadyzmu!!!

Wielu ludzi pracuje na turystycznej, nie udawajcie ze nie wiecie.

Czasownik "wiedziec" nie oznacza tego samego co "akceptowac". Podobnie jak "legalnie" ma odrobine inne znaczenie niz "nielegalnie".

No i tyle, wiecej nic do powiedzenia nie mam, bo to nie Off Topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...