Jaro Posted September 21, 2005 Report Posted September 21, 2005 Przejzalem forum ale nie znalazlem odpowiedzi... W przyszlym roku zamierzam starac sie o wize emigracyjna (wiem, wiem... marne szanse dlatego dzieku Ci Boze za wejscie do Uni - sa jeszcze wyspy )... i mam pyt. dotyczace wymagan znajomosci jezyka ang. - czy sa potrzebne certyfikaty...??? Jasne lepiej miec niz nie miec... ale jezyka z koniecznosci ucze sie sam.. a egzaminy sa nastawione na drobizgi i gramatyke (a tu na pewno cos opuscilem).. wiec pewno musialby zaliczyc jakis roczny kurs ... stad moje pytanie dotyczace tych certyfikatow... w moim przypadku wchodzi niestety poziom tylko egzaminu FCE lub innych na tym poziomie.. wiec jesli sa potrzebne to jakie... BTW - wyzsze wyksztalcenie technicze, rodzina w USA (wujek z obywatelstwem amerykanskim) - sa jakies szanse.. ??
karla Posted September 21, 2005 Report Posted September 21, 2005 nie sadze , zeby taki certyfikat pomogl w ambasadzie ,jesli juz masz zamiar zdawac to nie First Certificate in English (FCE) a lepiej Test of English as a Foreign Language (TOEFL) -to jest amerykanski certyfikat , ale podobno jest trudniejszy .
karla Posted September 21, 2005 Report Posted September 21, 2005 a tak na marginesie to dv-2007 brak Polski .
sly6 Posted September 22, 2005 Report Posted September 22, 2005 a wiza emigracyjna z racji Twojego wujka czy tez inna?
majk Posted September 23, 2005 Report Posted September 23, 2005 Na jakiej podstawie zamierzasz starac sie o wize imigracyjna?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.