Skocz do zawartości

Wyjazd za kilka lat


Marvel25

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! piszę do was bo informacji na temat emigracji, zielonej karty, wiz  jest tyle że człowiek sam już nie wie o co chodzi. Chciałbym w przyszłości wyemigrować do stanów zjednoczonych do pracy, w Nowym Jorku (nie wiem dokładnie gdzie) mieszka od ponad 30 lat siostra mojego ojca i jest tam chyba dentystką( piszę o tym ponieważ słyszałem że jak ma się rodzinę w USA to łatwiej się tam dostać, ale nie wiem czy to prawda czy to po prostu mit który gdzieś usłyszałem).  Ja pracuje jako monter struktur lotniczych( aircraft assembler ) mam ukończoną szkołę średnią techniczną i niedługo przymierzam się do zdania egzaminu FCE (B2) z języka Angielskiego, dodatkowo uczę się języka Niemieckiego. Mam pokończone kilka kursów i szkoleń związanych z obróbką skrawaniem (CNC) jednak poszedłem w stronę montera lotniczego.  I teraz moje pytanie, czy w ogóle mam jakąś szansę dostać się do stanów żeby rozpocząć tam pracę montera lotniczego? pewnie problemem i dużym minusem będzie brak wyższego wykształcenia w moim przypadku, co powinienem zrobić żeby zwiększyć swoją szansę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...