Skocz do zawartości

DV 2022


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Robert1992 said:

100tys? A nie 55? Ciekaw jestem co będzie się działo jak wiele ludzi uradują się z otrzymania GC a później się okaże że sporo osób ich nie dostanie...no ale mam nadzieję że tak nie będzie ;)

Bedzie zawod i rozczarowanie 15 lipca kiedy wyjdzie ostatni biuletyn. Tak bylo np. w DV18. Nawet tu na forum byli ludzie, ktorym zabraklo doslownie pare setek w cutoffie zeby sie zalapac. W DV18 wylosowali 115968, w tym roku 132404... Z jakiegos powodu co trzy lata lubia sobie wybrac duzo wiecej osob niz potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam.
Czy ktoś jeszcze ma problem ze znalezieniem formularza loterii wizowej 2022? Powinien on być dostępny na stronie  http://www.dvlottery.state.gov/
Tymczasem kiedy tam wchodzę pojawia się jedynie możliwość sprawdzenia statusu poprzedniej loterii - w której nie brałem udziału :0 - loteria 2022 to miał byc mój pierwszy raz
Ktoś poradzi i wyjaśnie dlaczego na oficialnej stronie nie mam szansy złożenia wniosku do DV lottery 2022?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, endron said:

Witam.
Czy ktoś jeszcze ma problem ze znalezieniem formularza loterii wizowej 2022? Powinien on być dostępny na stronie  http://www.dvlottery.state.gov/
Tymczasem kiedy tam wchodzę pojawia się jedynie możliwość sprawdzenia statusu poprzedniej loterii - w której nie brałem udziału :0 - loteria 2022 to miał byc mój pierwszy raz
Ktoś poradzi i wyjaśnie dlaczego na oficialnej stronie nie mam szansy złożenia wniosku do DV lottery 2022?

 

Bo sie jeszcze nie zaczelo. Za 2h najwczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, cebulion said:

W przypadku otrzymania informacji ta witryna jest nieosiagalna po zatwierdzeniu danych mam rozumiec, że mam wypełnić po raz kolejny wszystko i sprobowac jeszcze raz?

jeśli nie otrzymałeś Confirmation Number to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...