Jump to content

Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Dwa miesiące temu złożyłem formularz I-90 o ponowne wyrobienie zielonej karty, przed pandemie koronawirus muszę wyjechać z USA do Polski, a mój termin wizyty na badania biometryczne jeszcze nie przyszedł. Moje pytanie brzmi czy ja mogę wjechać ponownie tutaj na nieważnej gc ale z potwierdzeniami od USCIS. Proszę o pomoc. Dziękuje z gory!

54 minutes ago, Toortap said:

Cześć wszystkim.

Dwa miesiące temu złożyłem formularz I-90 o ponowne wyrobienie zielonej karty, przed pandemie koronawirus muszę wyjechać z USA do Polski, a mój termin wizyty na badania biometryczne jeszcze nie przyszedł. Moje pytanie brzmi czy ja mogę wjechać ponownie tutaj na nieważnej gc ale z potwierdzeniami od USCIS. Proszę o pomoc. Dziękuje z gory!

Zadzwon do USCIS Contact Center, wyjasnij na czym polega problem i umow sie na spotkanie. Mozesz uzyskac wlepke do paszportu (i-551), ktora bedzie sluzyla za tymczasowa zielona karte.

Edited by Xarthisius

Po złożeniu dokumentów o przedłużenie GC powinieneś dostać dokument ją zastępujący do czasu wydania nowej. Kiedyś dawali na rok, teraz ponoć na 18 m-cy. Ona pełni rolę GC w tym czasie. 

No chyba że się coś zmieniło.