Jump to content

Zielona karta po szkole zawodowej i policealnej?

Recommended Posts

https://pl.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/23/2020-DV-Instrukcje.POL_-1.pdf  Ze starego info :

" Każdy uczestnik musi spełniać wymagania programu DV pod względem wykształcenia lub kwalifikacji zawodowych zgodnie z jedną z podanych opcji :
• musi posiadać co najmniej pełne wykształcenie średnie lub jego odpowiednik (pomyślne ukończenie formalnego dwunastoletniego programu nauczania szkoły podstawowej i średniej) "

Edited by Kleofas11

Ja też nie chce się mądrować ale nie da się iść do szkoły policealnej bez liceum nie musi być matura zdana ale liceum musi być skończone . To jak pójść na studia po szkole zawodowej

W dniu 5.02.2021 o 15:54, Michal420 napisał:

Witam,

Jeśli odbędzie się losowanie na GC mam zamiar wziąść w nim udział i ciekawi mnie czy po szkole zawodowej + policalnej będzie można aplikować. 

Dzęki za informacje.

13 godzin temu, anna1987 napisał:

Ja też nie chce się mądrować ale nie da się iść do szkoły policealnej bez liceum nie musi być matura zdana ale liceum musi być skończone . To jak pójść na studia po szkole zawodowej

W dniu 5.02.2021 o 17:08, andyopole napisał:

Nie wiem jak teraz wyglada profil ksztalcenia w Polsce ale pomiedzy zawodowka a szkola policealna chyba jeszce musi byc liceum?

Przepraszam, źle się określiłem. Chodziło mi o Liceum dla dorosłych.

7 godzin temu, Michal420 napisał:

Przepraszam, źle się określiłem. Chodziło mi o Liceum dla dorosłych.

Jeżeli ukończyłeś liceum dla dorosłych to jak najbardziej możesz startować w loterii wizowej