agarhcp Posted October 28, 2005 Report Posted October 28, 2005 witam, mam pytanie -moze troszke glupie-ale jak nazywa sie wiza ktora otrzymuje sie na 10 lat??? pozdrawiam
Flame of Udun Posted October 28, 2005 Report Posted October 28, 2005 Chodzi Ci o turystyczna/biznesowa (B1/B2) - ją czasami dostaje sie na 10 lat. Jednak nie mozesz na niej przebywac dluzej niz 6 miesiecy w USA (jednorazowo).
agarhcp Posted November 3, 2005 Author Report Posted November 3, 2005 hey chodzi mi tylko o turystyczna
Andrew Posted November 3, 2005 Report Posted November 3, 2005 To co otrzymujesz w Ambasadzie/Konsulacie w Polsce na 10 lat lub krocej nazywa sie promesa wizowa. Czyli jezeli otrzymales na taki wlasnie okres przez najblizsze 10 lat nie musisz za kazdym razem gdy chcesz pojechac do USA chodzic do Ambasady na rozmowe. Do USA mozesz pojechac nawet w ostatnim dniu waznosci promesy w paszporcie. Wlasciwa wize otrzymujesz na lotnisku w USA od urzednika imigracyjnego (max. 6 m-cy)
agarhcp Posted November 10, 2005 Author Report Posted November 10, 2005 dzieki Andrew jeszcze jednp pytanie jak ubiegac sie o taka wize?musze byc studentka?co zrobic ?jakie szanse?? pozdrawiam
sly6 Posted November 10, 2005 Report Posted November 10, 2005 mozesz byc tez osoba pracujaca a nie tylko studentka.,,. strona ambasady: http://poland.usembassy.gov/
Andrew Posted November 10, 2005 Report Posted November 10, 2005 dzieki Andrewjeszcze jednp pytanie jak ubiegac sie o taka wize?musze byc studentka?co zrobic ?jakie szanse?? pozdrawiam musisz sie umowic na spotaknie z konsulem, zadzwonic pod 0-700.., wszystko jest opisane na stronie Ambasady (adres ktory podal kolega Sly6). Nie musisz byc studentka, jezeli chodzi o turystyczna to kazdy sie moze o nia ubiegac, szanse na jej otrzymanie masz jak kazdy 50/50 wszystko zalezy od szczescia i od decyzji Konsula. Duzo o wizytach w Ambasadzie jest opisane na forum ewiza: http://www.ewiza.com/forum2/
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.