Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, magsasi said:


Chciałabym zrozumieć Twój post… dlaczego maleją szanse?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No bo więcej osób dochodzi do puli "gotowych do schedulowania", więc jest większa szansa że ktoś dostanie interview przed Tobą. Jak już ustaliliśmy, kiedy dwa numery są current a jest jedno miejsce na dany miesiąc w ambasadzie, dostaje je ten kto wcześniej został DQ (czyli komu wcześniej przeprocesowano DS-260). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo więcej osób dochodzi do puli "gotowych do schedulowania", więc jest większa szansa że ktoś dostanie interview przed Tobą. Jak już ustaliliśmy, kiedy dwa numery są current a jest jedno miejsce na dany miesiąc w ambasadzie, dostaje je ten kto wcześniej został DQ (czyli komu wcześniej przeprocesowano DS-260). 

Okej, ma to sens co napisałeś… to teraz zaczęłam zastanawiać się, czy jeśli wysłałam ds 16 czerwca to czy mogę się spodziewać zaproszenia… hmmm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, mcpear said:

Current dadzą za miesiąc albo 2. W ten sposób mogą wykazać znaczący postęp w procesowaniu loterii z miesiąca na miesiąc.

Tylko tu dowcip polega na tym ze miedzy 27000, a nieskonczonoscia w EU, zostaly 142 case'y... Najwyzszy numer to 2022EU27302. No, ale sedziowie w nadchodzacych procesach tego pewnie nie beda wiedziec i prawnicy z DoJ beda mogli zaraportowac postep!

Edytowane przez Xarthisius
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...