Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

40 minutes ago, Jacek87 said:

Jak to wszystkie trzy? Ja zaznaczyłem tylko karną. Znaczy w poniedziałek mam koniecznie załatwiać nowy dokument z zaznaczonymi trzema?

https://pl.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/23/IV-F06-ENG-POL-Good-Conduct-Cover-Letter.Sep2019.pdf  W sekcji "Wazne". Ktos tu ostatnio pisal, ze mial tylko jedna i sie CO przyczepil, ale nie moge znalezc posta...

Update: Znalazlem: May 2021 widac moja definicja "ostatnio" jest dosc szeroka :D 

 

Edytowane przez Xarthisius
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak waszym zdaniem obecna sytuacja (konflikt) wpłynie na procesowanie w Wawie: szybsze dla rezydentów Polski (Rosjanie nie mogą wjechać do Polski), czy może wolniejsze (przestaną wysyłać 2NL na Wawę, a powstałe obecnie opóźnienia wpłyną na ilość ostatecznie wydanych wiz)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Fakty są takie, że ma nie być wiz dla Rosjan do EU, ale to podobno tylko w teorii, bo ogłoszono, a nic się nie zadziało. Z Ukrainy też mężczyźni na spotkania nie dojadą, bo mają zakaz opuszczania kraju. Logicznym byłoby przeprocesować teraz Polaków, żeby potem mieć przestrzeń dla Ukraińców i Rosjan jeśli zmieni się sytuacja. Jednak co zrobią, nie mam pojęcia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jacek87 napisał:

Jak to wszystkie trzy? Ja zaznaczyłem tylko karną. Znaczy w poniedziałek mam koniecznie załatwiać nowy dokument z zaznaczonymi trzema?

No właśnie Jacek z tego co pamietam miałeś mieć rozmowę 1-go marca.

czy wszystko zgodnie z planem czy Ci odwołali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...