Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Agggg said:

Czy osoby co miały na marzec rozmowy dostaliście jakieś informacje? Moja znajoma miała mieć 3 mara o wizę studencką odwołali jej spotkanie. Czy ktoś coś wie jeśli chodzi o obecna sytuację? 

Zamiast siac panike, trzeba bylo zapytac Kolezanke o tresc maila, ktorego dostala... Brzmial on tak:

Quote

Z przykroscia informujemy, ze z powodu wyjatkowych okolicznosci Ambasada USA w Warszawie anulowala Panstwa spotkanie wizowe (oraz wszystkie rutynowe spotkania dotyczace wiz nieimigracyjnych) do piatku 4 marca.

Pogrubienie moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czmeu, nie moge edytować ostatniego pytania, więc pisze raz jeszcze poniżej :)

 

 

Hej wszystkim. Czy dzieciaki musza byc zaszczepione na covida ? Tak się to wszystko zmienia, że wole zapytać. 

 

JEszcze jedno pytanko, jeżeli któraś z duszyczek moze powiedziec. Czy wszystki dokumenty ,k †re mamy zabrać na interview mają jakiś temrin wazności np. zaświadczenia Police Certyficates lub Coutr and Prison Records ? 

 

Zastanawiam się czy już ich nie kompletować ( jeszcze nic z KCC nie dostałem ale dziś napisałem do nich maila ). Ds wysłany w sieprniu Cn17xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, szaman said:

Hej wszystkim. Czy dzieciaki musza byc zaszczepione na covida ? Tak się to wszystko zmienia, że wole zapytać. 

Jezeli jest dla nich dostepna age-appropriate i FDA-approved szczepionka to tak. W przeciwnym razie lekarz wystawia blanket waiver.  Jako, ze w Polsce jest dostepny Pfizer to limit wieku jest 5+. [1]

12 minutes ago, szaman said:

JEszcze jedno pytanko, jeżeli któraś z duszyczek moze powiedziec. Czy wszystki dokumenty ,k †re mamy zabrać na interview mają jakiś temrin wazności np. zaświadczenia Police Certyficates lub Coutr and Prison Records ? 

Zaswiadczenie z KRK jest w tej chwili wazne 2 lata. Court / Prison records nie widze zadnego ograniczenia. [2]

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, szaman said:

teraz tak czysto formalnie się zastanwiam nad udokumentowaniem high school diploma Jak myślicie wystarczy tylko świadectwo z ostatniej klasy czy wszystkie liczac od 1 klasy podstawówki. Wiem , że pytanie trywialne ale zastanowiło mnie to

Swiadectwo z ostatniej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...