Jump to content

szaman

Użytkownik
 • Posts

  365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

szaman last won the day on May 16

szaman had the most liked content!

Recent Profile Visitors

3,073 profile views

szaman's Achievements

Aktywny użytkownik

Aktywny użytkownik (1/2)

82

Reputation

 1. TERAZ WIDZE , ŻE TA OPCJA POJAWIA SIĘ JEŻELI ZAZNACZE "YES" PRZY Does this job require at least 2 years of training or experience? . I KURDE POJECIA NIE MAM TERAZ CO ZROBIC BO Z JEDNEJ STRONY NIE WYMAGA 2 LAT A Z DRUGIEJ STRONY NIE CHCE MI SIE POJAWIC OPCJA DATY JEZELI NIE ZAZNACZE " YES "
 2. Właśnie sęk w tym, że przy PROMARY OCCUPATION nie ma ram czasowy. Przesyłam 2 zrzuty ekranu. na 1 obrazu jest pytanie o primary occupation a na 2 opcja która trzeba wypełnić jeżeli się zaznaczyło previous employment
 3. DS-260 - HISTORIA ZATRUDNIENIA. Może ktoś podpowiedzieć jak wypisać historie zatrudnienia gdy od 2007 roku prowadzi się własną dzialalność ale w przeciągu tego czasu pracowało się przez jakiś czas na etacie ale prowadząc dalej dzialalność ? Pytam bo we wniosku jest opcja : PRIMARY OCCUPATION - tutaj wpisałem obecnie czym sie zajmuje ( własna działalność ) kolejny pytanie we wniosku to : WHERE YOU PREVIOUSLY EMPLOYED ? : tutaj wpisałem okres gdzie pracowałem na etacie ( ale prowadziłem cały czas też własną dzialalność gospodarczą ) kolejną opcją do wyboru jest dodanie kolejnego pracodawcy - jak myślicie wpisać tu też dzielność gospodarczą czy już to nie będzie ważne gdyż nie byłem zatrudniony u kogoś innego ?
 4. DZIEKI, A co wpisywaliście przy dzieciach jezeli chodzi o adres mail i nr teleofnu ( moje dzieci nie posiadają a coś trzeba wpisac, inaczej system nie przepusci)
 5. HEJO Wszystkim, WYPEŁNIAM WŁASNIE DS-260 . MOŻECIE POMÓC ? Co wpisac przy Primary Occupation gdy prowadze własną działaność ? i czy poniżej wpisac moje własne dane - mojej firmy ? Jest tam tez opcja szkoły ale to chyba chodzi czym obecnie sie zjamuje a studentem nie jestem.
 6. Taki, że trzeba podać daty a nie pamietam kiedy to było. Ale widzę też ze jest napisane aby podać last 10 years a było to dawniej
 7. Myślicie, że w historii zatrudnienia wpisać pobyt na wizie J1 ( pracowałem 9 tygodni na jakimś programie Camp America )
 8. a racja, sprawdzałem Twoją czujność, dzięki
 9. hehe dzięki Ale na to pytanie na pewno znasz odpowiedź. Musze wypisać szkoły we wniosku DS-260. Chodziłem do 2 podstawówek ( pierwsze 3 klasy do innej ) oraz do 1 liceum. Przy zapytaniu "Number of Educational Institution Attended " 3 czy 2 ?
 10. dzieki, a znasz odpowiedź na pytanie 2 ?
 11. 1. Were You issued an Alien Registration Number ? w 2003 byłem na J1 Visa i pracowałem 2 miesiące - mam SSN ale czy Alien Registration number ???? pojęcia nie mam jak sprawdzić czy został mi nadany - ktoś wie ? 2. Przy zaznaczeniu, że było się w USA pytają o kontentą datę pobytu i okres na jaki została wydana wiza ( w moim wypadku była to J1 ) Nie mam już tamtego paszportu bo było to 18 lat temu . Może wiecie czy w jakiś sposób można sprawdzić ? wiem , że można przez Travel History ale tam jest tylko do 5 lat wstecz.
 12. sprawdzają to jakoś ? nie pamietam dat szczerze mowiac
 13. a ja mam 2 pytanka, z góry dziękuje za odpowiedź 1 - nie pamietam w jakich latach gdzie mieszkałem . Przez całe życie mieszkałem w 4 miejscach od urodzenia - wszystkie w Polsce - nie pamiętam gdzie i w jakim okresie byłem zameldowany. Czy wpisać tak jak się "pamięta" czy według meldunków ( które musiałbym jakoś odszukać ). Czy Oni w jakikolwiek sposób historie zamieszkania sprawdzają ? 2- High school diploma - wystarczy przedłożyć świadectwo dojrzałości z ogólniaka( kończyłem liceum )? czy wszystkie po kolei z 12 klas ?
×
×
 • Create New...