Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, micham napisał:


@Jacek87 ten koszt  to w sumie za badania, szczepienia i wizytę u doktora?

Koszty na osobę związane z loterią wizową:
30zł - zaświadczenie o niekaralności
33zł - odpis zupełny aktu urodzenia
33zł - odpis zupełny aktu małżeństwa
330usd - opłata wizowa
160zł - badania krwi (kiłowe) i RTG klatki piersiowej
545zł - badania lekarskie + wymagane szczepienia (jeśli szczepień więcej, to i kwota będzie wyższa)
60zł - 6 zdjęć (2 do ambasady i 4 do badań)

Chyba wszystko.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wyjaśnijcie jak dla laika co oznacza ( at NVC )?

Czy na podstawie tego można stwierdzić, że DS został przyjęty i należy spokojnie czekać na dalsze info?

Czy też wystąpiły jakieś problemy i należy się zainteresować sprawą w KCC.

Pytam ponieważ w biuletynach widzę numery bliskie mojemu i wyższe są już " Ready " 

DS wysłałem 14.05.2021.

CN18XXX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, ElPacho83 said:

Proszę wyjaśnijcie jak dla laika co oznacza ( at NVC )?

Czy na podstawie tego można stwierdzić, że DS został przyjęty i należy spokojnie czekać na dalsze info?

Czy też wystąpiły jakieś problemy i należy się zainteresować sprawą w KCC.

To jest poczatkowy status kazdej sprawy. W kontekscie DV nic nie oznacza i nie mozna nic dzieki niemu stwierdzic. O tym czy KCC skonczylo Cie procesowac i czekasz na interview mozesz dowiedziec sie tylko i wylacznie wysylajac im email z zapytaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Xarthisius napisał:

To jest poczatkowy status kazdej sprawy. W kontekscie DV nic nie oznacza i nie mozna nic dzieki niemu stwierdzic. O tym czy KCC skonczylo Cie procesowac i czekasz na interview mozesz dowiedziec sie tylko i wylacznie wysylajac im email z zapytaniem.

Dziękuje, jak zawsze szybka i konkretna odpowiedź z Twojej strony.

Wysyłam w takim razie email z zapytaniem, zobaczę czy odpowiedzą i co odpowiedzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki mail z zapytaniem do KCC o to czy DS  jest przeprocesowany powinien wyglądać? Jest tutaj ktoś kto coś takiego wysyłał?

Pytam bo sama z ciekawości bym wysłała, bo mam dość niski case numer, DS wysłany dawno, i dalej status At NVC z którego nic wywnioskować niestety nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki mail z zapytaniem do KCC o to czy DS  jest przeprocesowany powinien wyglądać? Jest tutaj ktoś kto coś takiego wysyłał?
Pytam bo sama z ciekawości bym wysłała, bo mam dość niski case numer, DS wysłany dawno, i dalej status At NVC z którego nic wywnioskować niestety nie można.

Ja wysyłałam i zapytałam czy dotarły dokumenty i na jakim etapie jest sprawa

Jaki masz numer?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...