Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, katlia said:

Boosters sa jak najbardziel polecone tym ktorzy mieli J&J. 

Ale oddzielmy to co jest zalecane, badz to co bysmy chcieli widziec, od tego co jest prawnie wymagane od imigrantow. Obecna definicja fully vaccinated against covid-19 by CDC mowi o 2 shotach Moderna/Pfizer, badz jednym J&J. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Xarthisius said:

Ale oddzielmy to co jest zalecane, badz to co bysmy chcieli widziec, od tego co jest prawnie wymagane od imigrantow. Obecna definicja fully vaccinated against covid-19 by CDC mowi o 2 shotach Moderna/Pfizer, badz jednym J&J. 

Jestes naiwny jezeli myslisz ze boosters nie beda wkrotce prawnie wymagane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Xarthisius said:

Nie bardzo rozumiem jak moja naiwnosc, badz jej brak, ma sie do wymagan stawianych panel physicians przez CDC, ale OK...

CDC nie ma prawa stawiac wymagan. CDC oglasza rekomendacje, rzad pisze prawo i je wykonuje. CDC coraz czesciej "expands booster recommendation." Juz sie widzi wymagania booster'ow w wielu branzach, i slyszy sie coraz wiecej ze "fully vaccinated" to znaczy tez z boosterem. Te zmiany ida w zaskakujacym tempie i rzady w wielu stanach juz sa w dyskusjach na temat prawnych wymagan boosterow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, katlia said:

CDC nie ma prawa stawiac wymagan. CDC oglasza rekomendacje, rzad pisze prawo i je wykonuje. 

Mylisz rzeczy, ktore odnosza sie do Amerykanow z wymaganiami odnosnie emigracji. O tym jakie szczepienia sa aplikowane imigrantom decyduje Secretary of Health and Human Services. CDC jest czescia HHS. Podstawa prawna jest INA 212(a).

Nie mam pojecia czemu wdalismy sie w te dyskusje. To jest watek, w ktorym ludzie pytaja co maja zrobic zeby dostac GC.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Xarthisius said:

Mylisz rzeczy, ktore odnosza sie do Amerykanow z wymaganiami odnosnie emigracji. O tym jakie szczepienia sa aplikowane imigrantom decyduje Secretary of Health and Human Services. CDC jest czescia HHS. Podstawa prawna jest INA 212(a).

Nie mam pojecia czemu wdalismy sie w te dyskusje. To jest watek, w ktorym ludzie pytaja co maja zrobic zeby dostac GC.

A a co myslisz jest Secretary of State and Human Services? Czescia rzadu, a nie CDC. 

Wdalismy sie w te dyskusje bo kwestionujesz fakty. Ale masz racje, to nie dyskusja na ten watek. Mnie tylko irytuja ludzie ktorym szczepionki musza byc tlumaczone ad nauseam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, katlia said:

A a co myslisz jest Secretary of State and Human Services? Czescia rzadu, a nie CDC. 

Zobacz czego czescia jest CDC i jaki zwiazek z ta agencja ma Secretary of HHS...

3 minutes ago, katlia said:

Wdalismy sie w te dyskusje bo kwestionujesz fakty

Chyba jednak wdalismy sie w te dyskusje, bo Ty mylisz fakty z wlasnym widzimisie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, katlia said:

Mnie tylko irytuja ludzie ktorym szczepionki musza byc tlumaczone ad nauseam... 

Mnie irytuja internet warriors, ktorzy wiecej szkodza niz pomagaja. Nota bene rozmawiasz z osoba po trzech dawkach Moderny, ktora tez ma juz w pelni zaszczepionego 5latka w domu. Ale keep on fighting the good fight. Na pewno wiele osob przekonasz.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Xarthisius said:

Zobacz czego czescia jest CDC i jaki zwiazek z ta agencja ma Secretary of HHS...

LOL.... poucz sie troche kto pisze prawa. Nie zadna agencja. Nie CDC. Nawet nie Secretary of HHS. Troche poducz sie jak dziala rzad amerykanski bo egzaminu na obywatelstwo nie zdasz. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...