Skocz do zawartości

Drug Tests


Rekomendowane odpowiedzi

Zycze powodzenia ale jak znam amerykanow to cos wykombiuja i inaczej moga sprawdzic zawartosc dragow w organizmie.

Ja wiem jedno narazie STOP bo dostane wize po ciezkich trudach spuszcze sie z kasy tyle floty ze szok i pojade i zlapia mnie to sie lekko wkurze.

Przystopujmy troche pozniej sobie to odbijemy HEHEHE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja się dopiero przekonam jak te testy wyglądają, ale po słowach mojego pracodawcy(27.01.2005):

"jesli ktoś bierze, niech lepiej przestanie, nasze testy wykażą dokładnie czy, co i kiedy braliście. Co roku mamy conajmniej kilka osób, którym musimy z przykrością podziękować za współpracę i odesłać do domu":(

wiem co robić, pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Domyślam sie że wielu z was ogarnia niepokój w związku ze zbliżającymi sie testami:) :) Miałem drug test podczas pracy w kasynie w Wendover.NV i jezeli jest to tylko badanie moczu naprawde nie ma sie czym martwić.Nie ma się czym chwalic ale paliłem i palę dużo a czasami nawet zdarzało sie coś mocniejszego i test spadł na mnie jak grom z jasnego nieba ale okazał sie negatywny mimo tego ze jarałem nawet kilka dni przed badaniem.Trzeba być zaawansowanym hukaczem zeby test moczu wyszedł pozytywnie.Zauważcie że w na zachodzie połowa społeczeństwa pali trawke i nie mówi się o nich narkomani!!!pozdrawiam i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)(((((

Bardzo mnie zmartwiła wiadomość, że będą w drug testach badali włosy...

Nie palę trawy, ale niestety zdaża mi się raz na jakiś czas wziąć trochę xtc (ecstasy).

Czy ktoś się orientuje jak skuteczne są te testy? W tym roku wziałem 1 sztukę w styczniu, 2 w marcu, i niestety 2 - pierwszego kwietnia.

Na pewno nic już nie wezmę do wyjazdu czyli końcówki czerwca. Ale i tak nie mogę sobie tego darować :D((((

Nie powinienem pisać takich rzeczy, ale ciągle mi to chodzi po głowie...

Najgorsze, że tam gdzie jadę pewnie będę robili dokładne testy (czyli włosa).

Nie wiem co robić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Pocieszam sie tym, ze to jest nieduzo. Niektorzy biora tyle na jednej cotygodniowej imprezie... Co do witaminy C, to brac ja caly czas czy przed badaniem?

A może są jakieś leki, antydepresyjne, psychotropowe, które mógłbym oznajmić, że brałem przed wyjazdem. A które mogłyby mieć jakiś wpływ na wynik testu?

No teraz będę się miał do samego wyjazdu... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...