Skocz do zawartości

Drug Tests


Rekomendowane odpowiedzi

Marley znów ma swieta racje (i Nika tez...) - kasyna (przynajmniej w Nevadzie) wysylaja na drug testy i traktuja to baaardzo serio... :twisted:

Mój kolega "pracowal" w housekeepingu... 1 godzine - bo wlasnie przyszly wyniki...

Pozdrawiam,

DAWID

P.S. I rzuccie w koncu to gówno! :wink: Nie musicie przepraszac... :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No z po?yczaniem moczu nie jest tak 3atwo. Kumpel mial po prostu farta. Kolega nalal mu w gume ten polecial do laboratorium, wlecial ze nie wytrzyma i musi od razu, przebil gumke, nalal, oddal i wszystko git. Ale rzeczywiscie jakby go troszke bardziej przypilnowali to by byla kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news; koles jaral sobie od czasu do czasu, ostatni raz w pazdzierniku. 2 tygodnie temu nie przeszedl testu, mial wynik 0,5 (cokolwiek to znaczy), a dwa dni temu robil do innego kasyna i ..zdal.

Po prostu macie ostatni dzwonek, zeby zadowolic sie alkoholem. Nie wszedzie robia, ale CA i NV- zapomnijcie o cpaniu, bo krwi tez nie oddacie;) Btw, nie wiem co to za ploty byly w TV, ze polscy studenci oddawali krew za kase, zeby sie utrzymac?? W stanach nie mozna oddawac krwi jesli jest sie obcokrajowcem, nawet obywatele amerykanscy, jezeli przebywali dluzej poza granicami USA niz 6 miesiecy, nie moga.

Stany to panstwo prawa,policyjne i fiskalne. Polskie kombinacje moze udadza sie promilowi zdesperowanych, ale tu nauczycie sie zyc "normalnie", czyli wg prawa. I na przyszlosc-lepiej nie zadzierac z policja, security itp. Zero dyskusji, kretactwa,cwaniakowania i klamstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Piszecie, aby wpisywac lekarstwa, które sie przyjmowa3o regularnie.

A co jesli ktoś przyjmuje reguleranie środki dla awiczących na si3owni

( DOZWOLONE !!! nie sterydy !!!) takie któe mo?na kupia w ka?dym sklepie sportowym, jak np kreatyna i HMB. W Polsce są one powszechne, ale nie wiem jak w USA. Nie wiem, te? jaka mogą zareagowac przy takim badaniu, jesli wyjdzie im cos takiego..

Czy pisac o takich srodkach??

Czy mogą bya problemy jesli sie nie napisze a cos takiego wyjdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 8 miesięcy później...

No a ja mam plana :D)

W sumie i tak jestem 3ysy to przed wyjazdem ogole se dok3adnie ca3e cia3o... i nie beda mieli wyboru - zadowola sie badaniem moczu - a to przy piciu duzych ilosci wody wypada negatywnie po góra miesiącu niepalenia (a wczesniejszym jaraniu non stop :lol: )

A w ogole to ma ktos doświadczenie z firma HMS HOST, robota na Florydzie w Okeechobee, moze tam nie sprawdzaja w ogole?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...