Skocz do zawartości

Drug Tests


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na swoje i może innych pocieszenie...

"Oznaczanie narkotyków we włosach, oprócz zalet, ma również ograniczenia. Badanie jest na ogół droższe niż w przypadku moczu, a proces analityczny znacznie bardziej czasochłonny. Analiza włosów nie daje też możliwości wykrywania narkotyków przyjmowanych bezpośrednio przed badaniem, ponieważ między ich inkorporacją do korzenia włosa i pojawieniem się w części włosa ponad powierzchnią skóry upływa długi czas. Wreszcie jednorazowe przyjęcie narkotyku rzadko udaje się wykryć za pomocą analizy włosów. Jest ona natomiast bardzo przydatna do wykrywania przewlekłego stosowania narkotyku, gdy zawiodą analizy krwi i moczu. Ponadto można ogólnie powiedzieć, że stężenia lipofilnych leków macierzystych jest we włosach zawsze wyższe niż ich metabolitów (14), przeciwnie niż w moczu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest mniej więcej to samo

Hair tests may be able to detect MDMA use several months after the fact. How sensitive these hair tests are isn't clear...their main purpose is detecting chronic drug use. A 'one dose a month' user may very well not be detectible

Jestem już ekspertem jak się pozbyć tego z moczu w ciągu 48 godzin, ale nie to mnie akurat interesowało :lol:.

Natrafiłem na takie cuda jak strony promujące specjalne szampony anty-testery :lol:). Tak przy okazji g## warte :lol:.

Włosy i tak mam króciutkie także myślę, że dobrze będzie. Ale i tak jestem zły na siebie, że nie pomyślałem o tym wcześniej. Poza tym w życiu nie przypuszczałem, że będą sezonowym pracownikom robić testy włosa. Testy te są bardzo drogie i czasochłonne. Ale cóż...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wlasnie odnosnie wlosow... czy np test ten wykryje to ze ktos jaral ziolo non stop przez trzy lata a potem na dwa lata przestal i wtedy by mial test robiony? Chodzi mi o to czy wlosy rosnac "zapominaja" co ktos robil np rok temu czy to jest jakos w cebulkach zapisane i juz do konca zycia bedzie wychodzic? Bo i tak jestem lysy wiec jakbym sobie zapuscil wlosy z miesiac wczesniej zeby miec te 1,5cm to cos wykryje czy nie? A np jak ktos jest metalem hehe i ma dlugie wlosy to ma lipe hehe. A co w przypadku gdy nie ma skad pobrac wlosa? Bo np ktos nie ma?

A lepiej moze wydepilowac sobie nogi (wiem ze to lekko gejowskie ale nie chcialbym zeby mi anulowali wize) np teraz jak juz nic nie jaram i poczekac az cebulki odrosna i wtedy na bank sladu nie bedzie (a w ogole to jak dlugo odrastaja?) Tylko jeszcze brwi zostaja... :x Hehe niee tych nie ebde golil na bank :D

No i ta ostatnia opcja wygolic sie dokladnie tylko wtedy z brwi tez moga pobrac?

Znacie moze jakis linki do stron gdzie mozna o badaniu wlosow poczytac?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...