Skocz do zawartości

Drug Tests


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja nie przestałem palić w zeszłym roku dokładnie dwa miesiace przed wylotem i przeszedłem testy bez problemu ,teraz przestałem ok 10 lutego co wychodzi 4 miesiace(ale to tylko dlatego ze mam lepsza posade i mi zalezy zeby je przejsc na bank-w zeszłym roku to był housekeeping wiec niekonicznie mogli mi te testy robic)wiec tez jestem troche w niepownosci ale z tego co pamietam na tablicach informacyjnych pisało ze testy działaja 90 dni wstecz wiec powinno byc ok.pozdro! ps:czytałem tez niedawno artykuył w ktorym pisało ze narkotyki znikaja z organizmu po 2 misiacach i sa nie do wykrycia,jak widac rozne wersje kraza po swiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm rozumiem , a jak to wyglada z tolerancja w sensie slyszalem ze to nie jest tak ze na testach jest "bral" , "nie bral"  tylko ze jest jakis wskaznik dopuszczalnosci jak u nas z alkoholem .. Biorac pod uwage ze popalalem sobie okazyjnie jak juz pisalem raz na tydzien czasami dwa razy a czasami raz na 2 tygodnie to czy zmieszcze sie w tej skali dopuszczalnosci czy nie da sie tego zabardzo przewidziec ?

no nie wiem nie wiem my dostaliśmy info nie brał-pracuje, brał-wylatuje i tyle koniec gadki, a nawet powiem więcej to nie my się o tym dowiadywaliśmy tylko supervisor chyba, dostał info, że pozytywne to podziekował i wysłał do domu, info o negatywnym pracujesz sobie spokojnie i nikt Ci głowy nie zawraca testami, czasami zdarzają się powtórki ale o tym już było chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylam w zeszlym roku na north lake tahoe w resorcie z kasynem i wszyscy mieli obowiazkowe drug testy ze sliny. z tego co wiem byly bardzo czule, ale jesli komus wyszedl pozytywny nie byl od razu wywalany tylko szedl na dokladne testy z krwi - kazdy test nie z krwi moze wyjsc pozytywnie przy zazywaniu niektorych lekow (niestety nie wiem jakie to dokladnie, ale wiem ze w sklad tej listy wchodzi czesc europejslich antybiotykow) ktore zostana wykryte przy dokladnym przebadaniu. poza tym pracowalo z nami wiele palacych trawe (i nie tylko) amerykanow i mowili ze jednak niektore anty-testery dzialaja i to nadzwyczaj dobrze. pozniej testy mialy byc powtorzone wyrywkowo, ale nie byly.

w tym roku jade do reno, nie boje sie drug testow bo sama nic nie biore, ale przeszlam operacje kolana i mozliwe ze bede jeszcze musiala brac jakies leki jadac tam... moze ktos z was ma blizsze informacje na temat jakie leki moga byc wykryte i czy w przypadku wyniku pozytywnego moge sie ubiegac o powtorzenie testu lub zrobienie go inna metoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee robi mi sie niedobrze jak o tym mysle

usa to panstwo policyjne i coraz bardziej sie w tym przekonaniu utwierdzam a moja dawna fascynacja stanami jakos blaknie i nie chodzi tu tylko o te testy . ogarniaja mnie watpliwosci czy to wogole jest sens tam jechac :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranyy!! co za temat  :!:  ludzie po prostu nie uzywajcie tego [beeep] i nie bedzie takich problemow  :!:  

Pozdrawiam

Łatwo sie mowi , kazdy ma swoje potrzeby ... :wink:

Rzeczywiscie temat jest dyskusyjny i sie przygladam mu od dluzeszego czasu - jednak dopoki nikt nie bedzie informowal jak i gdzie kupic lub zachwalac uzywek, temat pozostanie otwarty, jako "ratunek" dla "zagubionych dusz" :roll:. Chyba wszyscy wiedza do czego ich uzywanie moze doprowadzic i nikt niechcialby aby jego/jej corka/syn w takie [beeep] sie wladowali podczas wyjazdu do usa. Prosze scisle sie trzymac tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, aby wpisywac lekarstwa, które sie przyjmowa3o regularnie.

A co jesli ktoś przyjmuje reguleranie środki dla awiczących na si3owni  

( DOZWOLONE !!! nie sterydy !!!)  takie któe mo?na kupia w ka?dym sklepie sportowym, jak np kreatyna i HMB. W Polsce są one powszechne, ale nie wiem jak w USA. Nie wiem, te? jaka mogą zareagowac przy takim badaniu, jesli wyjdzie im cos takiego..

Czy pisac o takich srodkach??

Czy mogą bya problemy jesli sie nie napisze a cos takiego wyjdzie??

Witam

NIe wydaje mi sie zebys mial jakies problemy z odzywkami w koncu w Ameryce takze uzywają kreatyny czy hmb wiec tu problemu nie powinno byc , ba nawet podobno w USA sa "odzywki" powszechnie dostepne ktore w Polsce dostac nie mozna ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Jak widze temat uciekl juz totalnie, a ja teraz tez panikuje z powodu tych glupich drug testow.Palilam ostatni raz 10 lutego, a jade na h2b byc moze juz nawet za miesiac, moze jak wyjade minie 2,5 miesiaca, a pewnie wmontuja mnie na ten test od razu z poczatku co?Nie piszecie jak potoczyly sie Wasze losy, czyzbyscie wszyscy przeszli te testy?Piszcie koniecznie.Ja slyszalam od kolezanki ze w 2004 w tym kasynie gdzie jade byl tylko mocz badany,ale moglo sie to przeciez zmienic przez ten czas, prawie 3 lata minely!!!No chociaz niektore posty sa tu pocieszajace, ze ktos dwa miechy nie palil i przeszedl te wlosy!Qurwa ale sie denerwuje,po cholere mi bylo to bakanie?Nie jestem nalogowym palaczem, tak tylko dla towarzystwa przybakalam.Jak strace cala kase i mnie wy[beeep]ia to chyba zamiast do domu pojade sie zaszyc na jakas bezludna wyspe, bo starzy mnie i tak z rodziny wypisza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...