Skocz do zawartości

Drug Tests


Rekomendowane odpowiedzi

ej Duszek, wez z[beeep]aj najlepiej, nie chcemy Cie tu, nie zauwazyles?www.radiomaryja.pl, www.mlodziezwszechpolska.pl potrzebuje takich zapalencow jak Ty, a najlepiej to schowaj głowe w jakis czasopismach aktualnych, stronach internetowych, w czymkolwiek co bedzie na poziomie tutejszych rozwazan, jesli wciac ich nie rozumiesz deklu..tu jest gadka o testach na "narkotyki" ktore sprobowal kazdy normalnie bez kompleksow rozwijacy sie nastolatek- niestety nie kazdy to zrozumie, nie o nalogowych strzykawowych narkomanach.naprawde ciesze sie widzac potwierdzenie tego, ze to wlasnie Ty masz obnizona sprawnosc intelektualna..nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Musze sie tutajk nie zgodzic. Prawnie marihuana jest narkotykie i gadanie ze jest tylko uzywka to wmawianie sobie ze jak ja sie pali to wszystko jest OK.

Sądzę że rozmowa na ten temat spowoduje zamknięcie wątku, więc lepiej sobie darujmy :)

Tak wiec marihuana byla i jest narkotykiem. Moze w przyszlosci to sie zmieni ale narazie to sa fakty.

Z tym się zgadzam - w tym wypadku nie jest istotne co sami sądzimy, bo w razie wpadki nie możemy się tłumaczyć tym że mamy do trawy inne podejście niż reguluje to prawo. Skoro prawo USA traktuje marihuanę jako narkotyk to nie pozostaje nic innego jak się z tym pogodzić, zwłaszcza gdy jedzie się tam dobrowolnie.

BTW - sądzę że USA będzie ostatnim krajem w którym zmieni sie prawo tyczące marihuany, o ile w ogóle się zmieni. Europa jest bardziej liberalna w kwestii narkotyków miękkich i nie tyczy to tylko polityków a całego społeczeństwa.

Ja jestem za legalizacja marihuany. A jak juz bedzie zalegalizowana to pozadnie opodatkowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chmiel, jęczmień to też dragi skoro i konopia... czyli piwo to narkotyk... proste... wnioskując dalej mak to narkotyk.... a to oczywiście nieprawda!! substancje które można uzyskać z maku to narkotyki...sprawa konopii to czyste ekstrakty... jak w przypadku chmielu np. więc... używka...  

p.s. nie rozważajcie spraw wg. polskiego prawa... de facto beznadziejnego...  

POZDRO

:roll: Prawnie marihuana jest narkotykiem na calym swiecie. Piwo, papierosy, kawa etc sa uzywkami. Jak z taka mowa wyjedziesz tutaj do sedziego to ten sie zasmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta czego wymagac od palacego - w koncu wiadomo nie od dzisiaj, ze jednym ze sktukow palenia orprocz pogorszenia zapamietywania jest obizenie sprawnosci intelektualnej - takie sa wyniki oficjalnych badan i to przeczytasz w kazdej powaznej ksiazce.

Haha, a wiesz co kiedys robilo sie z powaznymi ksiazkami - palilo na stosie :)

Palilem, wciagalem, lyknalem kilka tuzinow tabletek, i co....ostatnio znajoma studentka psychologii zrobila mi test na IQ, bylem pewien ze skoro jest jak piszesz to musze miec w glowce wydmuszke, i co....milo sie zaskoczylem,hehhh 8) Wiec zamiast opierac sie na ksiazkach, pogadaj ze znajomymi i opieraj sie na faktach!

A moze, Duszku, zagramy w szachy? :)

A zeby zakonczyc off topic, to to czy robia testy zalezy, jak to juz ktos napisal, od konkretnego pracodawcy. Z doswiadczenia wiem ze jesli bedziesz pracowal na stanowisku gdzie istnieje jakiekolwiek zagrozenie dla klienta ( scianka, gokarty, basen,etc.) to napewno beda robic ci testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...