Skocz do zawartości

Drug Tests


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widze temat uciekl juz totalnie, a ja teraz tez panikuje z powodu tych glupich drug testow.Palilam ostatni raz 10 lutego, a jade na h2b byc moze juz nawet za miesiac, moze jak wyjade minie 2,5 miesiaca, a pewnie wmontuja mnie na ten test od razu z poczatku co?Nie piszecie jak potoczyly sie Wasze losy, czyzbyscie wszyscy przeszli te testy?Piszcie koniecznie.Ja slyszalam od kolezanki ze w 2004 w tym kasynie gdzie jade byl tylko mocz badany,ale moglo sie to przeciez zmienic przez ten czas, prawie 3 lata minely!!!No chociaz niektore posty sa tu pocieszajace, ze ktos dwa miechy nie palil i przeszedl te wlosy!Qurwa ale sie denerwuje,po cholere mi bylo to bakanie?Nie jestem nalogowym palaczem, tak tylko dla towarzystwa przybakalam.Jak strace cala kase i mnie wy[beeep]ia to chyba zamiast do domu pojade sie zaszyc na jakas bezludna wyspe, bo starzy mnie i tak z rodziny wypisza....

Ja musze co rok robic drug test. Robilem niedawno po terminie miesiac i juz mnie nastraszyli, ze mnie zwolnia, bo nie dostali od LAbCorp aktualnych wynikow, a LabCorp wyslal informacje do mnie, ze daja mi osateczny deadline na wizyte, a jak nie, to potem mam zaplacic 200$ kary jak po terminie przyjde. Oczywiscie czyscioszek jestem, wiec bez problemu poszedlem nasikac. Lekarza pytalem co moga wykryc, to mowil, ze srednio po 2 tygodniach nie wyjdzie nic, ale jak zrobia dokladnie testy, to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witaj

Kiedys denerwowalem sie tak jak Ty , panikowalem ale jak sie okazalo nie potrzebnie, u mnie to wygladalo tak ze pobierali mocz, nalezalo wejsc do WC napełnic specjalnie do tego przygotowany pojemnik i nastepnie przekazac do testów, a poza tym musisz wiedziec jedno ze oni te testy nie wykonują wszystkim uczestnikom bo kazdy taki test to jest wydatek , robią to wyrywkowo (co nie oznacza ze Twoj mocz nie bedzie badany) , poznalem takich dwóch chlopakow ktorzy dwa dni przed testami paliło , wzieli mocz od niepalących kolegów i nie bylo zadnych problemow, nie masz co sie bac wszystko bedzie dobrze , dla swietego spokoju wez od kolezanki nie palącej mocz i po sprawie ... Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdolalem przebrnac przez 10 stron tego watku, ale powiem tak na wszelki wypadek dla wszystkich martwiacych sie jak to bylo w Atlantic City. Otoz wlosy z glowy na testy "mile" panie z Human Resources faktycznie nam wyciely tak jak i pozostalym setkom ludzi, ale jako ze te testy ktore tam normalnie robia sa ponoc drogie to ostatecznie ich w ogole chyba nie wysylali. Na na pewno nie paru osob ktore znam a ktore mialy w tych wlosach "jakies nie pożadane substancje" ale z rodzaju tych naturalnych i gdzie nie gdzie akceptowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani jak dobrze slyszec takie opinie.Jak dobrze slyszec slowa pocieszenia (sorry Za wylewnosc ale mam duzo promili alkoholu we krwi w danej chwili).Shiza jest maxymalna, mialam taka wizje ze mnie wy[beeep]ia z roboty i bede musiala wrocic do domu i powiedzic rodzicom"kochani nie moge wam oddac kasy bo z powodu oblanych drug testow wyrzucili mnie z roboty"a teraz jestem bardziej spokojna.Obiecuje ze juz nigdy nie zapale trawy bo juz nie mam zamiaru sie tak denerwowac.Lepiej chlupnac sobie winko, wodeczke lub cokolwiek....no w moczu to se moga nawet nurkowac bo od 10 lutego nic nie znajda,ale te wlosy mnie denerwuja.No ale w koncu co ma byc to bedzie.Oby bylo tak ze beda je badac wyrywkowo,albo tylko mocz.Pozdrawiam!!!Ide spac choc na mysl o jutrzejszym kacu dostaje mdlosci.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F

Nie ka?dy chyba ma tutaj na myśli prochy :) . W ka?dym razie na odstawienie prochów mo?e bya ju? za pó1no, bo wiekszośa mo?na wykrya we krwi jeszcze po ponad pó3 roku ale jeśli chodzi o trawke to mo?na jeszcze na luzie sie zabawia. W wiekszości nie powinna bya do wykrycia po 2 miechach ale dla świetego spokoju 3 m-ce powinny wystarczya w zupe3ności. :):)

a ja czytalem gdzies ze w mumi jakiegos faraona znalezli we wlosach dowod ze trawka byla juz popularna w czasach przed Chrystusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze z tymi testami wszystko zalezy od konkretnego miejsca.. ja w zeszle wakacje bylam w nevadzie, kawalek od vegas, wszystkich studentow pracujacych w naszym kasynie wzieli na badanie w ciagu 2-3 dni od przyjazdu(obcinali kosmyk wlosow), dla jednego chlopaka skonczylo sie to kiepsko, generalnie po pobraniu kosmyka badali wszystkich bez wyjatku. jednak nie masz sie raczej o co martwic, z tego co mowili niektorzy, zdarzylo im sie palic 2 miesiace przed wyjazdem i testy niczego nie wykryly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazło się tutaj tyle błędnych i bezsensownych wypowiedzi, że postanowiłem raz na zawsze ukrucić spekulacje: otóż WŁOSY DO TESTÓW są pobierane, ale jeśli ktoś palił ziele, to nie ma co drżeć o posadę, bo z włosów wykonuje się testy prawie w 100 procentach na kokainę i heroinę. Jeszcze raz: nie robi się testów na obecność metabolitów THC z włosów, bo dają bardzo niepewne wyniki!!!

Jeśli ktoś palił długotrwale (np. przez miesiąc codziennie) to standardowy test z moczu nie wykaże niczego po 3 TYGODNIACH, a z krwi po 3 MIESIĄCACH. Po jednorazowym zapaleniu zioła nie ma czego obawiać się po TYGODNIU (mocz) i 3 TYGODNIACH (krew).

Tyle! I powodzenia w ju-es-ej! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz linka do materiałów potwierdzających to co napisałeś?

Nie ma co śledzić materiały internetowe na te tematy. W sieci (nie na forach, lecz na stronach o ganji) znalazłem równie nie przemyślane bzdurne wypowiedzi jak tutaj. Nawet takie niedorzeczności jak to, że zapalenie jointa pozostawia wykrywalne przez testy przez całe życie zmiany w DNA. (buhahahahahaha) ;):lol::P

Być może słyszy się opowieści o kolesiach, którzy wylecieli z pracy po badaniu włosów (a oni twierdzą, że to przez palenie), ale są to bzdury!!! Ci kolesie musieli wcześniej dodatkowo koksować albo grzali w żyłę i testy z włosów właśnie to wykryły.

Nie wiem, jak to jest z amerykańskim prawem pracy (niech osoby zainteresowane to sprawdzą), ale w Polsce w przypadku, gdy pracodawca zażąda zrobienia testów, nie musisz się na nie zgadzać i teoretycznie (powtarzam: teoretycznie, bo w Polsce prawo nie działa w tych kwestiach) nie mogą was za to spotkać żadne konsekwencje jak np. zwolnienie z pracy. Krew można pobrać w przypadku wypadków drogowych, w których ktoś został ranny lub zginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...