Skocz do zawartości

Drug Tests


Rekomendowane odpowiedzi

Jackie powiedz mi, jeżeli ja zapaliłem 1 maja, a nie pale na codzień to czy do 17 czerwca kiedy to właśnie zaczynam prace będzie to wykrywalne u mnie? czy już mam się pogodzić z tym że wywalą mnie z roboty?

A skąd ja to mogę wiedzieć? :) W linku który podałam (i znajoma się z tym zgadza) jest napisane że u różnych osób wygląda to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Jackie powiedz mi, jeżeli ja zapaliłem 1 maja, a nie pale na codzień to czy do 17 czerwca kiedy to właśnie zaczynam prace będzie to wykrywalne u mnie? czy już mam się pogodzić z tym że wywalą mnie z roboty?

A skąd ja to mogę wiedzieć? :) W linku który podałam (i znajoma się z tym zgadza) jest napisane że u różnych osób wygląda to inaczej.

Znam przypadek, ze ktos palil na poczatku maja, przy;lecial do Stanow 17 czerwca, dokladnie tak jak ty lecisz,na drug testy poszedl po tygodniu. bal sie na maxa, ze cos wykryje, ale nic nie wykrylo na szczescie:) takze to zalezy od organizmu glownie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś leci do Stanów przez Amsterdam i tam sobie na legalu zapali? To w Stanach go z roboty wywalą :?:  :)  Przypadek teoretycznie możliwy :roll:  :)

Drug test nie sprawdza czy delikwent byl w Amsterdamie tylko czy zazywal substancje NIEDOZWOLONE w usa. To jak myslisz, powinni go wywalic za zlamanie prawa czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś leci do Stanów przez Amsterdam i tam sobie na legalu zapali? To w Stanach go z roboty wywalą :?:  :)  Przypadek teoretycznie możliwy :roll:  :)

Drug test nie sprawdza czy delikwent byl w Amsterdamie tylko czy zazywal substancje NIEDOZWOLONE w usa. To jak myslisz, powinni go wywalic za zlamanie prawa czy nie?

Jesli udowodnią że delikwent zażywał na terenie stanów to mogą oczywiście go wywalić za złamanie prawa. Ale jesli poza stanami to nie powinni.

A jaka jest właściwa odpowiedź :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś leci do Stanów przez Amsterdam i tam sobie na legalu zapali? To w Stanach go z roboty wywalą :?:  :)  Przypadek teoretycznie możliwy :roll:  :)

Drug test nie sprawdza czy delikwent byl w Amsterdamie tylko czy zazywal substancje NIEDOZWOLONE w usa. To jak myslisz, powinni go wywalic za zlamanie prawa czy nie?

Jesli udowodnią że delikwent zażywał na terenie stanów to mogą oczywiście go wywalić za złamanie prawa. Ale jesli poza stanami to nie powinni.

A jaka jest właściwa odpowiedź :?:

Jak zabijesz w Kanadzie, to w USA nie powinni Ci scigac i nigdy odsylac, bo w USA nie zabiles/as, prawda? ;)

Ich nie interesuje kiedy i gdzie, a czy w dniu testu masz cos w swoim organizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO jest narkomani - blady strach na was padl. Czego sie boicie? Ze wykryja to ze jestescie poza pijakami jeszcze narkomanami? Ze was zamkna albo deportuja do mamy?

No i po te umoralniające gadki? Sama paliłam jak smok w młodości i jakoś narkomanką nie zostałam, wyluzuj trochę.

IMO obowiązujące prawo w USA jest idiotyczne, ale trudno, trzeba je respektować. Jak się komuś nie podoba to niech nie przyjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za oftop, ale koleś mnie rozwalił

CO jest narkomani - blady strach na was padl. Czego sie boicie? Ze wykryja to ze jestescie poza pijakami jeszcze narkomanami? Ze was zamkna albo deportuja do mamy?

Z jakieś Wsi ty jesteś ?? czy skąd się urwałeś?? A może ile ty masz lat ?? (pewnie ze 60 albo już ze 120)

Tu głównym wątkiem jest na ogół marihuana, to nie narkotyk, to używka...

Pozdrawiam tych którzy nie spróbowali a oceniali... DUCHU....jestem tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...