Skocz do zawartości

Drug Tests


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

szczerze to wyczytalem ze jezeli ci mocz lub krew zbadaja to w zupelnosci wystarczy 1 miesiac niepalenia. Sam jaralem nalogowo wiec mam ten sam problem tzn boje sie badania wlosow- a wiem ze moj pracowda bedzie napewno badal obecnosc drugow, niestety nie wiem czy wlosow tez ale raczej tak. nie wiem co robic.chuk z praca jesli mnie wywala gorzej jak cofna wize, wroca do polski i starsi sie o wszytskim dowiedza -wole nie myslec co by bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja np. pracowalam w parku wodnym i to na jedzeniu i odziwo w ogole testow nie robili, znajomi jednak byli o pareset metrow dalej w 2 parku od tego samego pracodawcy i mieli.. nie wiem, moze sobie losowali.

Z kolei mialam tez prace w sklepie z ciuchami - i tu mi od razu kazali zrobic ale na koszt pracodawcy .--- z tego wynika ze amerykance sa dziwni - gdzie ma sie stycznosc z zarciem nie robia testow , a z ciuchami tak... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

wie ktos jak jest z kwasem ? moj kumpel jest w finlandii i chce w marcu zrobic wypad na obserwacje zorzy polarnych lekko przystymulowanych acidem. w czerwcu leci do stanow. nie chce zjesc duzo - kolo polowy papiera ale ktos mu powiedzial ze nie powinien i sie lekko poschizowal. chce wiec mu uspokoic nerwy ;) dajcie znac jak cos wiecie. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie mam pojecia,ale sam bym sobie wrzucil zeby taka zorze zobaczyc,niezle.W zeszlym roku lecialem do USA,wiedzialem ze bede mial testy(włosy)nie palilem trawki dokladnie 2 miesiace i przeszedlem testy.MOzliwe ze w ogole mi ich nie robili albo na przyklad jakis wspolczynnik zawartosci THC wyszedl ponizej jakiejs wartosci i dlatego mnie przyjeli...i w tym roku to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja na pocztku tego tygodnia przestałem jarac i powinno wystarczyc.W zeszlym roku nie palilem 2 miesiace,no dokladnie to chyba 72 dni i przeszedłem testy.Tez jade do AC.A w tym roku zdecydowalem sie nie palic dluzej bo mam lepsza pozycje(bardziej odpowiedzialna) i mysle ze zrobia mi test bo w zeszlym to faktycznie wzieli mi wlosy ale czy mi zrobili ten test to nie jestem do konca pewny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...