Jump to content

Szukam na wynajem w Salem OR

Recommended Posts

Popytam znajomych. Jakieś szczegóły? Musi być w mieście czy może być  okalajacych miejscowościach? 

Czy to Ty jesteś tym kierowcą, który miał tu przyjechac do pracy?

Edited by andyopole

5 godzin temu, andyopole napisał:

Popytam znajomych. Jakieś szczegóły? Musi być w mieście czy może być  okalajacych miejscowościach? 

Czy to Ty jesteś tym kierowcą, który miał tu przyjechac do pracy?

Siema, tak trochę w okalających miejscowościach nie za bardzo ale rozważę każdą ewentualność. Tak to ten sam truck driver tylko byłem nie aktywny na forum. PS: Browar nadal aktualny 

Jeszcze mnie interesuje wynajęcie przyczepy mieszkalnej tzw, Holenderki z mediami i własnym adresem

Istotne jest czy będziesz sam czy z rodziną? A także czy planujesz karierę kierowcy, taki wynajmujący, który wpada co dwa tygodnie albo rzadziej i placi bywa czasem atrakcyjny. 

Pracowało u nas do niedawna małżeństwo Meksykow. Mieszkają w takim właśnie mobile Home. Płacą $500/miesięcznie ale zima za ogrzewanie nawet $250. 

W dniu 5.06.2021 o 22:26, andyopole napisał:

Istotne jest czy będziesz sam czy z rodziną? A także czy planujesz karierę kierowcy, taki wynajmujący, który wpada co dwa tygodnie albo rzadziej i placi bywa czasem atrakcyjny. 

Pracowało u nas do niedawna małżeństwo Meksykow. Mieszkają w takim właśnie mobile Home. Płacą $500/miesięcznie ale zima za ogrzewanie nawet $250. 

Przylatuje do USA sam, a co do mojej pracy to do 15 lat pracuję jako truck driver  heavy haul i mam zamiar nadal pracować w swoim zawodzie. A z resztą mam podpisany kontrakt na 2 lata z MTC

Już mam pierwszy odzew. Niestety to w Milwaukie. Do Salem ok. 30 mil. W razie jeśli nic nie znajdziesz dobre i to. Dojazd dobry bo większość trasy to I205 i I5. Do niedawna jeździłem tędy do pracy, prawie 10 lat. Tutaj 30 mil to nie jest wcale daleko. 

W dniu 7.06.2021 o 05:03, andyopole napisał:

Już mam pierwszy odzew. Niestety to w Milwaukie. Do Salem ok. 30 mil. W razie jeśli nic nie znajdziesz dobre i to. Dojazd dobry bo większość trasy to I205 i I5. Do niedawna jeździłem tędy do pracy, prawie 10 lat. Tutaj 30 mil to nie jest wcale daleko. 

Napisz coś więcej o tym Milwaukie i jak możesz to daj namiary na mobile home

7 godzin temu, andyopole napisał:

O pokoju w Milwaukie powiem Ci wiecej po poludniu, mam dostac szczegoly.

Już wiem. Niestety wieści niepomyslne. Wprawdzie dobre warunki: sypialnia z odrębną łazienką, cena $500/miesiąc, wszystkie media wliczone. Niestety, preferowana jest kobieta.