Skocz do zawartości

Powrot do USA po 12 latach


Niuton101

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Niuton101 said:

Bardzo dziekuje za szybka odpowiedz. A jak jest szansa otrzymania wizy w takim wypadku ? Warto sprobowac czy dac sobie spokoj ? 

Tu się nic nie zmieniło przez zniesienie wiz. Wszystko zależy jak Ci się ułożyło życie od 2009. Jak masz dom, rodzinę, kredyty i pracę, która Ciebie "wiąże z Polską" to masz duże szanse dostać wizę. Jak masz wolny zawód, brak rodziny, mieszkasz u rodziców albo wciąż studiujesz i jeszcze się nie "ustawileś" to zapewne wizy nie dostanies (nielegalny pobyt 12 lat temu będzie nadal rzutował na tę decyzję wraz z potencjalnym podejrzeniem, że lecisz aby zacząć życie nielegalne w USA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje wszystkim za odpowiedz i przepraszam za  faktyczna niescislosc w mojej wypowiedzi. Racja w gruncie rzeczy to wizy nie zostaly zniesione. Nie bylem swiadomy po prostu jak teraz sie wszystko odbywa.

W chwili obecnej mam w PL prace z ktora powiedzmy jestem zwiazany :) , dom, rodzine i niestety rowniez kredyt, ale kto go dzisiaj nie ma :)

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak sprobowac. Mam tylko jeszcze jedno pytanie konczace w zasadzie temat. Czy w przypadku jak decyzja o przyznaniu wizy bedzie odmowna to jestem juz skreslony na dobre czy znow bede musial odczekac aby starac sie o nia ponownie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...