Skocz do zawartości

pobyt na wizie B2, pozwolenia na prace, sponsorowanie


Tomi_77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem w USA na waznej wizie B2, czy majac ewentualnego pracodawce moge starac sie o pozwolenie na prace? (oczywiscie o zatrudnienie mnie wystapi pracodawca).

Jak dlugo musze czekac aby moc byc legalnie zatrudnionym u tego pracodawcy? (nie chodzi mi o termin zakonczenia procedury sponsorowania)

Mam tytul inzyniera i kwalifikuje sie pod EB-3 (tak mi sie przynajmniej wydaje :D ).

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w USA na waznej wizie B2, czy majac ewentualnego pracodawce moge starac sie o pozwolenie na prace? (oczywiscie o zatrudnienie mnie wystapi pracodawca).

TYLKO JESLI DOKUMENTY (W TYM I-485) BEDZIE PRZYJETE PRZEZ USCIS

(CZYLI SPOKOJNIE ZA JAKIES 4 LATA). SAMO POSIADANIE PRACODAWCY NIE KWALIFIKUJE NIKOGO DO STARANIA SIE O POZWOLENIE NA PRACE (CHYBA, ZE JESTES NOBLISTA TO BYLABY INNA SPRAWA). TYLKO I-485 PENDING JES PODSTAWA DO STARANIA SIE O EAD.

Jak dlugo musze czekac aby moc byc legalnie zatrudnionym u tego pracodawcy? (nie chodzi mi o termin zakonczenia procedury sponsorowania)

WTEDY KIEDY BEDZIESZ MIAL EAD CZYLI Z JAKIES 4,5 ROKU OD SKONCZENIA DOL I OTRZYMANIA DECYZJI POZYTYWNEJ.

Mam tytul inzyniera i kwalifikuje sie pod EB-3 (tak mi sie przynajmniej wydaje Very Happy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...