Skocz do zawartości

Nadmanganian potasu


agatenka

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, agatenka napisał:

Dzieki @andyopole amazon sprawdzam, niestety dostawa zajmie kilka dni a ja potrzebuje na juz :mellow:

Jak nie znajdę lokalnie to nie bede miala wyjscia

Na jutro. 

https://www.amazon.com/Potassium-Permanganate-Reagent-500g-Collection/dp/B07JDCCPXH/ref=mp_s_a_1_5?dchild=1&keywords=permanganate&qid=1629931026&sr=8-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, agatenka napisał:

Dzieki Andy , wczoraj wieczorem zamówiłam , niestety do mnie nic wcześniej niż w sobotę nie pokazywało.  Ale z braku laku dobre i to 

Zapewne termin dostawy zalezy od lokalizacji. Akurat ten product mieli na magazynie gdzies blisko mnie dlatego byla dostawa "next day".

W ubieglym miesiacu AMAZON kupil w mojej miescinie ziemi za $28 milionow. to teraz wszystko bede mial "overnight" albo "two hours delivery".    :)

Ludzie juz sie martwia, ma tam pracowac dwa tysiace ludzi. Musza jakos dojechac do roboty. Zakorkuja nam wies na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, andyopole said:

Zapewne termin dostawy zalezy od lokalizacji. Akurat ten product mieli na magazynie gdzies blisko mnie dlatego byla dostawa "next day".

W ubieglym miesiacu AMAZON kupil w mojej miescinie ziemi za $28 milionow. to teraz wszystko bede mial "overnight" albo "two hours delivery".    :)

Ludzie juz sie martwia, ma tam pracowac dwa tysiace ludzi. Musza jakos dojechac do roboty. Zakorkuja nam wies na amen.

Ludzie będą zawsze narzekali. I tak zle i tak niedobrze…

to ze te 2000 osob znalazło zatrudnienie czy dostana wszystko na drugi dzień to nie ważne..   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...