Jump to content

Czy moge juz zrobic badania?


agus205

Recommended Posts

Posted

Witajcie ! Mam nadzieje ze mi pomozecie!? Otoz ! Otrzymalam juz

wczesniej informacje z KCC ze zakwalikowalam sie i mam czekac na 2

pakiet. Czy moge teraz zrobic sobie badania nie otrzymawszy jeszcze 2

pakietu z KCC.Rozmowa prawdopobobnie w styczniu 2006

(EU200664xx).Dzieki wielki i pozdrawiam

Posted

Nie mozesz. Musisz poczekac na drugi pakiet - beda tam informacje o wymaganych badaniach, szczepieniach oraz specjalne formualarze dla lekarza. Drugi pakiet dostajesz srednio na 2-3 tygodnie przed rozmowa.

Badania mozesz zrobic tylko w tych placowkach, ktore sa wymienione przez ambasade, to wszystko bedzie opisane w drugim pakiecie.

Powodzenia i pozdrawiam,

J.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...