Skocz do zawartości

Wysyłka słodyczy do USA


Anka466

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

na wstępie przepraszam jeżeli ten temat był tutaj poruszony ale nie mogę się połapać na tym forum ponieważ jestem tutaj nowa. 

Chciałabym wysłać do USA z Polski pudełko (2kg) ze słodyczami - czekoladowe cukierki. Czy bez problemu mogę wysłać tą paczkę czy zostanie ona zatrzymana na granicy ponieważ nie wolno wysyłać artykułów żywnościowych? Jest bardzo dużo sprzecznych informacji na różnych stronach więc może tutaj uda mi się uzyskać odpowiedź z pierwszej ręki.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź. 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Anka466 said:

Chciałabym wysłać do USA z Polski pudełko (2kg) ze słodyczami - czekoladowe cukierki. Czy bez problemu mogę wysłać tą paczkę czy zostanie ona zatrzymana na granicy ponieważ nie wolno wysyłać artykułów żywnościowych? Jest bardzo dużo sprzecznych informacji na różnych stronach więc może tutaj uda mi się uzyskać odpowiedź z pierwszej ręki.

Mozna. Przynajmniej dochodza do nas bez problemu. Watpie, zeby Tesciowa specjalnie czytala przepisy przed wysylaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Mozna. Przynajmniej dochodza do nas bez problemu. Watpie, zeby Tesciowa specjalnie czytala przepisy przed wysylaniem.

Ja dostałem kiedyś poczts słoninę peklowana z czosnkiem. Co nie znaczy za wolno wysyłać.

Listonoszka mówiła że jej auto jeszcze tydzień pachniało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

Tylko jak wysylac slodycze to teraz, bo juz kiedys latem dostalismy ptasie mleczko w formie jednej bryly...

Można wtedy na takim eksponacie uczyć  dzieci używać noża i widelca. Będą potem wzbudzać podziw wśród Amerykanów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...