Skocz do zawartości

Prawo jazdy w NJ


tavEkar

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, pelasia napisał:

Ja mialam miedzynarodowe i w CO nie uznali. A test praktyczny tez byl dziecinnie latwy, nawet parkowania ode mnie nie wymagali. Pojeździliśmy po mieście, kolo school zone, kolo jakis tam domków osiedlowych i spowrotem do ośrodka. Jak widać, co stan to inne wymagania. Co prawda testujący byl znajomym ale powiedzial mi, ze musiałabym spowodować wypadek aby tu(oczywiscie u nas) nie zdać :)

U mnie było niemal identycznie. Plus musiałem cofnąć wzdłuż krawężnika 10 stóp. Szybko musiałem przeliczyć na metry i cofnalem. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/11/2022 at 8:25 AM, tavEkar said:

Dzien dobry,

Chcialam sie zapytac o prawo jazdy w NJ.  Ostatnio bylam w MVC i zdalam egzamin teorytyczny. Wczesniej mi mowili ze nie musze robic testu prakyczynego bo mam polskie prawojazdy.  Teraz mi powiedzeli ze moje polskie prawo jazdy nie maja specjalnego "security clearance".  Czy mielscie taka sytuacje?  i czy wiecie jakie security clearance musi polskie prawo jazdy miec?

pozdrawiam

Gdy ja robilam prawko w Bayonne, prawko wydrukowali mi zaraz po zdaniu egzaminu teoretycznego. Ale to bylo dawno dawno przed Covid. 

Pamietam ze gdy robilam prawko na podstawie PL to przy wypelnianiu dokumentow wpisalam PL prawko jako prawko z innego stanu, zrobili weryfikacje w „ksiazce” i tyle, pamietam ze prawo jazdy z pl musi byc jak najbardziej aktualne wiec sprawdz czy cos sie zmienilo od czasu gdy przylecialas. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...