Skocz do zawartości

Pytanie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie po technikum jak będziesz miał dobre wyniki w nauce, znał język bardzo dobrze i zdasz dobrze egzamin SAT oraz napiszesz dość dobrze list z aplikacją to jako student zagraniczny pełnopłatny masz szanse znaleźć uczelnię w USA, która Ciebie przyjmie. Wiele uczelni woli przyjmować zagranicznych, gdyż płacą oni więcej.

Wg mnie koszt jest wyższy niż to co powiedziała Roelka. Uczelnie stosują często inne cenniki dla studentów zagranicznych. Koszt obejmujący: akademik, wyżywienie i czesne może łatwo sięgnąć 50 tysięcy dolarów rocznie (szczególnie za te kilka lat kiedy skończysz technikum - wszystko bardzo tu drożeje). Dzisiaj kurs dolara zbliża się do 5 złotych. Czyli musisz się liczyć z wydatkiem okoła miliona złotych za 4 lata studiów w USA. Wiem, że marzenia są bezcenne i nie można ich przełożyć na pieniądze. Ale milion złotych to jednak trochę pieniędzy - można za to wiele innych rzeczy kupić decydując się na darmowe studia w Polsce w zamian

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dzień dobry

Nazywam się Dawid mam 28 lat mieszkam w Polsce lekarze podejrzewają u mnie białaczkę lub chłoniaka- jestem w trakcie diagnozy (mam nadzieję że się nie sprawdzi).

Wiem o leczeniu metoda Car T Call koszt może wynieść nawet 500 tys $ . Jest to kwota nieosiągalna dla mnie. Czy są fundację w USA które pomagają ludziom z zagranicy lub czy Polonia pomaga w zbiórkach charytatywnych jeśli otworzy się zbiórkę w legalnej fundacji w Polsce.

Dziękuję bardzo za odpowiedź pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...