Skocz do zawartości

Odprawa, a ilość wwożonych dolarów


eva2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! w grudniu po raz pierwszy lecę na święta do USA (Chicago). Chcę tam zostać jak najdłużej... Najbardziej obawiam się odprawy i zastanawiam się, czy ilość wwożonych pieniędzy ma jakieś znaczenie? Ile Waszym zdaniem dobrze jest mieć przy sobie kasy? Na co należy zwracać uwagę podczas odprawy? co mówić, czego nie? Poradźcie mi - bardzo proszę i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam bardzo za odpowiedź. Myślałam, że można mniej kasy wwozić. Sen z oczu spędza mi jednak sama odprawa na lotnisku w stanach ... Czy faktycznie dużo osób zawracają do Polski, czy są to sporadyczne przypadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że za pierwszym razem nie powinno byc problemów...ale mimo wszystko, mam stracha. Co do pytania Iskry- to bilet kupiłam 2 tygodnie temu za 2.300 w TOT-cie. Myśle, ze to dość niska cena. A Ty już masz wykupiony? Ja dojadę i dorwę się do netu - obiecuję, że napiszę, i podzielę się z Wami radami - co i jak. Tymczasem serdecznie pozdrawiam i ewentualnie czekam na kolejne opinie na temat odprawy. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz tam nikogo z bliskiej rodziny nielegalnie, co by moglo nagle wyjsc na granicy, to nie masz sie czego obawiac. Naprawde nie cofaja ludzi wobec ktorych nie maja podstaw do podejrzen. Gdybys siedziala tam 6 miesiecy i wracala po kilku miesiacach pobytu w Polsce to mogliby sie przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...