karolinka102 Posted August 24, 2022 Report Posted August 24, 2022 Witam Forumowiczów. Do grudnia przebywamy w USA na wizie J, nasze dziecko korzysta tutaj z prywatnego przedszkola. W grudniu planowaliśmy przedłużyć pobyt na wizie B, aby dokończyć przedszkole (do maja 2023). Pytanie: czy dziecko może uczęszczać do prywatnego przedszkola przebywając na wizie B? Ważne w naszej sprawie może być to, że to prywatna placówka - przepisy imigracyjne wspominają jedynie o szkołach publicznych (takie są niedozwolone). Ktoś słyszał o podobnych rozterkach?
mcpear Posted August 24, 2022 Report Posted August 24, 2022 Chyba nie ma problemu tutaj. Prywatne przedszkole jest umową między Tobą a właścicielem. Nie sądzę że mogłoby to być zabronione
MiL999 Posted August 24, 2022 Report Posted August 24, 2022 Nasz syn też chodził do przedszkola w USA, bylismy na wizie J ale nikt o rodzaj wizy nawet nie pytał. Prywatne przedszkole to biznes jak każdy inny.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.