Skocz do zawartości

Dokumenty jakie nalezy mieć przy wyjeździe do USA


Rekomendowane odpowiedzi

Thanks

Tak chodzi mi i wizę turystyczną.

Mam jeszcze pytanie od czego zależy na jak długo przyznają mi po przylocie do USA pobyt (wizę). Jak ta wiza wygląda (wklejana jest do paszportu czy osobny papier). Czy pomoże to, jak pokaże petycję na zieloną kartę złożoną przez moją matkę, która ma obywatelstwo amerykańskie. Muszę czekać jeszcze około roku kiedy zostanie mi przyznany ten pobyt. Jak w ogóle przebiega tam na lotnisku w Chicago odprawa, będzie przeprowadzana jakaś rozmowa gdzie mogę mieć wpływ na okres przyznanej wizy. W Krakowie otrzymałem wizę na 10lat.

Rafal 28l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rozmowie z konsulem pokazałem mu ta petycję i myślę że to zdecydowało że otrzymałem wize na 10lat. Może lepiej będzie jak pokaże tę petycję na lotnisku w chicago. To są moje przypuszczenia może się mylę.

W moim interesie jest by wrócić do polski przed upływem wizy.

Na jak długo mogę otrzymać wizę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy w roku moge podróżować do USA? Czy jest jakiś limit ile razy można przekraczać granicę USA na wizie turystycznej. Zwolniłem się z pracy i nie wiem czy powiedzieć to, czy może powiedzieć że wziąłem sobie urlop bezpłatny na dwa miesiace i normalny urlop na miesiąc. Czy mogą sprwadzać takie informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...