Skocz do zawartości

cofniecie i ponowny wjazd


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

Nie wiem czy to odpowiednia grupa , ale może uda mi się zdobyć tutaj jakieś rady co zrobić w tej sytuacji…

Miesiac temu chciałam wyjechać do narzeczonego do USA( jest Amerykaninem , poznaliśmy się online) nigdy się nie widzieliśmy, wiec stwierdziliśmy ze wniosek o wizę narzeczeńska nie wchodzi w grę , dlatego próbowałam wjechać na etsa, na granicy wzięto mnie na przesłuchanie i przyznałam się , ze w przeszłości przez krótki czas uprawiałam prostytucje i prowadziłam własny „biznes” zostałam cofnięta  do polski, podpisałam papiery, ze zgadzam się na opuszczenie USA pod tym właśnie protokołem. Pobrano tez odciski palców. Wiem, ze nie powinnam się przyznawać , ale grozili mi więzieniem i po prostu się wystraszyłam. Powiedzieli mi , ze nie mogę więcej wjechać na etsa i muszę starać się o wizę narzeczeńska. Czy w takiej sytuacji dostanie wizy jest w ogóle możliwe? Myśle żeby zajął się tym odpowiedni prawnik, ale slyszlam ze pod tym protokołem dostanie wizy jest raczej niemożliwe. Czy to oznacza , ze mam zakaz wjazdu na teren USA? Czy jest jakakolwiek szansa na dostanie wizyty K1? 

Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...