Skocz do zawartości

karty telefoniczne do dzwonienia do polski


karola

Rekomendowane odpowiedzi

ja z kolei uzywam Bharat Baat - obliczylam, ze jak wezme karte za $5 badz $10 to bardziej mi sie oplaca niz kazda inna.

Czy za 5 USD mialbym naprawde 250 minut do Polski (oczywiscie zapewne laczac sie przez aparat stacjonarny)? :shock:

I czy te ewentualne 250 minut mozna podzielic na kilka rozmow, czy tez raz porozmawiam 100, a potem zostanie jednak mniej niz 150 do wykorzystania (bo zjedza mnie jakies oplaty po drodze)? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co ja widze to tak Chomiczku. Z tym, ze ja czesto dzwonie z komorki laczac sie przez access number (tyle ze jak nie masz wolnych minut na komorce to placisz za polaczenie). To jest 250 minut na telefon stacjonarny do Polski, na komorke jest duzo mniej minut.

2. Co 2 tygodnie - jesli nie wykorzystasz karty - to biora jakis chyba 60 centow. Ale nie bierze sie za to, ze sie kilka razy laczysz itd. Czasem mam jeszcze 15 centow na karcie i pogadam przez kilka minut z rodzina. Nie mysle aby byly jakies oplaty ukryte, bo przez te kilka miesiecy, kiedy uzywam ten sam rodzaj karty, bym zauwazyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...