Skocz do zawartości

Wiza CR1 - Terminy rozmów w ambasadzie w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kasia117 napisał:

@aerodnight wiem, że w DQ jest napisane o tym żeby nie planować żadnych podróży (pewnie mają na myśli wyprowadzkę)  jednak wiesz może czy podróż do USA na tydzień/dwa również nie jest dozwolona?

Formalnie nie ma nigdzie powiedziane, że nie można w trakcie procesu wizowego odwiedzać Stanów np. na ESTA, więc jeśli potrzebujesz jechać na tydzień/dwa przed rozmową w ambasadzie to ja bym jechał, jak kiedyś czytałem na innym forum wątek jak się ludzie o to pytali to każdy pisał, że zawsze dostawali zgodę na wjazd, czasami zdarzało się, że więcej się dopytywali ale ostatecznie każdy mógł wjechać.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, aerodnight said:

Formalnie nie ma nigdzie powiedziane, że nie można w trakcie procesu wizowego odwiedzać Stanów np. na ESTA, więc jeśli potrzebujesz jechać na tydzień/dwa przed rozmową w ambasadzie to ja bym jechał, jak kiedyś czytałem na innym forum wątek jak się ludzie o to pytali to każdy pisał, że zawsze dostawali zgodę na wjazd, czasami zdarzało się, że więcej się dopytywali ale ostatecznie każdy mógł wjechać.

Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
W dniu 8.12.2022 o 22:59, aerodnight napisał:

Cześć, przybywam tutaj bo szukam bardziej lokalnego źródła wiedzy niż ma VisaJourney.

Wie ktoś jak wygląda obecnie backlog jeśli chodzi o interview do wizy CR1/IR1 w ambasadzie w Warszawie? Pod koniec września dostałem info od konsulów na spotkaniu w Warszawie, że w tamtym momencie to było nawet 6-8 miesięcy, głównie przez fakt obsługiwania spraw z kilku krajów na raz. Czy ktoś miał w ostatnim czasie DQ i wyznaczony termin rozmowy którym mógłby się podzielić? Ogólnie rozumiem też, że Polacy nie mają priority jeśli chodzi o te terminy? Sprawa dotyczy żony obywatela. 

 

W dniu 27.02.2023 o 11:45, Gość napisał:

Super :) cieszę się, że dostałeś wiadomość. 

 

W dniu 27.02.2023 o 12:09, Gość napisał:

@aerodnight wiem, że w DQ jest napisane o tym żeby nie planować żadnych podróży (pewnie mają na myśli wyprowadzkę)  jednak wiesz może czy podróż do USA na tydzień/dwa również nie jest dozwolona?

 

W dniu 9.02.2023 o 12:42, Gość napisał:

dziękuję za odpowiedź :) Dostałam maila 2 lutego. Tyle niewiadomych. Cóż... musimy uzbroić się w cierpliwość :) 

 

W dniu 9.02.2023 o 12:42, Gość napisał:

dziękuję za odpowiedź :) Dostałam maila 2 lutego. Tyle niewiadomych. Cóż... musimy uzbroić się w cierpliwość :) 

Czy mozesz mi podpowiedzieć jak wygladała rozmowa z konsulem o co pytał i czy to długo trwa? bardzo się strsuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Meroska napisał:

 

 

 

 

Czy mozesz mi podpowiedzieć jak wygladała rozmowa z konsulem o co pytał i czy to długo trwa? bardzo się strsuję.

 

Forumowicz o avatarze "gość" nie odpowie ponieważ ten tytuł oznacza że wylogował się definitywnie z Forum i zostały po nim tylko posty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...