Skocz do zawartości

Gazety polonijne w USA


Marcin93

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, 

Mam dosyć nietypową sprawę, mianowicie zależy mi na prenumeracie "Dziennika Związkowego", ale z wysyłką do Polski. Już jakiś czas temu kontaktowałem się z redakcją, gdzie napisano mi, że nie wysyłają gazety do Polski, a poza tym byłoby to bardzo drogie bo jedna wysyłka kosztowałaby ok. 40$. Chodzi mi o włożenie gazet z całego tygodnia do koperty i regularne wysyłanie ich do Polski zwykłą pocztą, szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, żeby tyle to kosztowało. 

Pomyślałem, że może jest w Chicago albo okolicach jakiś polski sklep z prasą, który mógłby zrealizować takie moje zamówienie. Jeśli mają Państwo informację na temat takich firm, bardzo proszę o jakieś dane, mogą Państwo też napisać, ile kosztowałaby taka wysyłka zwykłą pocztą. 

Za wszystkie wskazówki bardzo dziękuję. 

Pozdrawiam wszystkich, Marcin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marcin93 napisał:

zależy mi na prenumeracie "Dziennika Związkowego", ale z wysyłką do Polski. Już jakiś czas temu kontaktowałem się z redakcją, gdzie napisano mi, że nie wysyłają gazety do Polski, a poza tym byłoby to bardzo drogie bo jedna wysyłka kosztowałaby ok. 40$.

Za 39 USD kupisz całoroczną prenumeratę elektronicznej wersji tej gazety.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...