Jump to content

Uniting for Ukraine. Ja dostałem pozytywną decyzję, a żona(obywatelka Polski) negatywną. Czy możemy razem wjechać do Stanów?


Recommended Posts

Dostałem pozytywną decyzję od U.S. Citizenship and Immigration services(uscis) w sprawie zezwolenia podróży do Stanów(Travel Authorization) na podstawie programu Uniting for Ukraine. Niestety,  moja zona dostała odmowę(żona jest obywatelką Polski ja jestem obywatelem Ukrainy).

Nasz sponsor zrobił dwa wnioski o mnie i o moją żonę. Jak już utworzyliśmy nasze konta na stronie uscis to ja też dodałem żonę do moich członków grupy podróżniczej(Travel Group Members). Ja podejrzewam, że ta odmowa raczej była wygenerowana automatycznie przez system, ponieważ żona nie jest obywatelką Ukrainy, ale chcę upewnić się, że możemy wjechać razem do Stanów, jak udowodnię na granicy, że jest moją żoną.

Czy ktoś może doradzić w tej sytuacji? 

Link to comment
Share on other sites

@Roelka v.2 Dziękuję, właśnie sponsor zadzwonił tam i ich pracownik najpierw powiedział, że obie sprawy rozpatrzone pozytywnie, ale później jednak powiedział, że coś tam się nie zgadza i musi wyjaśnić to z kimś i utworzył nową sprawę, tak że teraz czekamy.

@andyopole przecież nie zostawię żony, trzeba to wyjaśnić  :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...