Skocz do zawartości

Pobyt nielegalny


szopen

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak to jest załuzmy że zostane w USA nielegalnie to gdy mi sie coś stanie i wyląduje w szpitalu lub będe potrzebował porady lekarskiej,albo będe chciał wyleczyć sobie żęby to czy będe musiał płacić za usługi medyczne? (oczywiście będe ubezpieczony np w PZU)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest załuzmy że zostane w USA nielegalnie to gdy mi sie coś stanie i wyląduje w szpitalu lub będe potrzebował porady lekarskiej,albo będe chciał wyleczyć sobie żęby to czy będe musiał płacić za usługi medyczne? (oczywiście będe ubezpieczony np w PZU)

Lepiej miej takie ubezpieczenie, ze nawet jak nie masz kasy, to ubezpieczyciel gada ze szpitalem i zalatwia platnosci, a ty umywasz rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie takiego Ubezpieczyciela który Bez gadania Wyłoży kase za ciebie Na miejscu... nie bedzie łatwe.... w Polsce firmy ubezpieczeniowe stosują raczej tryb: Zwrócimy ci koszty leczenia po powrocie jak przedstawisz rachunki... a osoby tzw. Przedstawiciele firm ubezpieczeniowych to tylko posłańcy tych firm Ich jedynym zadaniem jest poinformowanie ciebie (będącego w szpitalu) że jestes ubezpieczony na Tyle i Tyle no i żebyś zaraz po powrocie do Polski zglosił się do firmy z rachunkami czy tez innymi zaswiadczeniami o swoim pobycie w szpitalu aaa no i taki przedstawiciel Zapewne przygotuje raport w którym zapisze jakie zabiegi przeszedłes i na ile są one wycenione i w ogóle że żyjesz... więc nie jest jak na filmach że wpada osoba z firmy i zaraz zabiera sie za wypelnianie papierków szpitalnych i w ogóle przejmuje inicjatywe w rozmowie z lekarzami... Ona jest tam dla ciebie i tylko dla ciebie Dosłownie i do bólu hehe po czym zniknie i wróci do siebie Gdzie zawiadomi firme iż rzeczywiscie taka i taka osoba jest w szpitalu więc firma musi sie spodziewac wniosku o zwrot kosztów.

A wiem to od znajomej z biura turystycznego... oczywiscie są wyjątki bo zabiegi do jakiejś tam kwoty są opłacane przez ubezpieczyciela na miejscu No ale o to musze sie dopytac...... więc na pewno dam znac jak tylko dorwę znajomą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...