Skocz do zawartości

Pytanie o dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, kzielu napisał:

Generalnie to nie jest jakis rocket science - jezeli to sa Twoje dzieci i masz prawa rodzicielskie to wywiezienie ich do Afryki podlega pod international kidnapping. To jest sprawa dla policji i dla prokuratora (zakladajac ze sytuacja nie wyglada tak ze chcesz tylko zdjecia tych dzieci bo chcesz wystartowac w loterii a reszta Cie nie obchodzi - ale to nie nasza tutaj sprawa nie maja wiele wspolnego z loteria).

 

No tak my tylko zdjęcia potrzebujemy i tyle reszta nas nie interesuje z żoną  , niech se żyją jak żyli tyle lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pelasia napisał:

Edit: Doczytałam, że pozbawienie praw nie anuluje alimentów :blink:

Nie anuluje ale jeśli ta osoba jest po ślubie kościelnym z innym wtedy tak są anulowane ze mnie (mieszkam w Niemczech mam obywatelstwo niemieckie tutaj jest innaczej w Polsce jak druga osoba ma alimenty i tamta była  weźmie ślub to i tak dalej się płaci chore trochę ) ale to nie chodzi o to że chce zdjęcia dzieci do wniosku lecz moja była koleżanka bo nic nas nie wiązało mieszka gdzieś na odludziu z murzynem i 10 lat zero kontaktu nawet prawnik próbował tylko zdołał detektyw się dowiedzieć że mieszka w Afryce a muszą być wszystkich dzieci zdjęcia i dane , dane mam ale są inne imiona i nazwiska tych dzieci teraz wogule 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...