Skocz do zawartości

dyplom ukonczenia studiow wyzszych w polsce


karola

Rekomendowane odpowiedzi

ACT i SAT nie sa trudne, ale czy  sprawdzalas czy miescisz sie w przewidzianym czasie? Zdac nie jest trudno, ale uzyskac naprawde dobry wynik juz nie jest takie proste.

Tak, naturalnie sprawdzałam czy mieszczę się w czasie. Byłam zaskoczona, bo nastawiłam się na prawdziwą katorgę. Katorga (a właściwie poczucie totalnej bezradności) miałam za to przy teście LSAT. Nie dość że pytania trudne to jeszcze czasowo nie wyrabiałam. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba ma się 1,4 minuty na każdą odpowiedź.

TOEFL nie zawsze jest wymagany, zalezy od collegu. Jesli studiowalas 2 lata po angielsku to tez powinni uznac.

Zdaje sie, ze obywatele sa zwolnieni, ale nie jestem pewna.

Muszę się dowiedzieć. TOEFL do super łatwych nie należy, po co mam się błaźnić jako obywatel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestes dobra, mnie w tekstach brakowalo zawsze 2-3 minuty na porzadne zakonczenie a nie znosze po lebkach lub zgadywac. :evil: Trzy teksty porzadnie zrobione i ostatni pospiesznie :)

Natomiast TOEFL dla mnie nie jest trudny , bo studiowalam angielski. Ale i tak nie musialam zdawac, wlasnie z tego powodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestes dobra, mnie w tekstach brakowalo zawsze 2-3 minuty na porzadne zakonczenie a nie znosze po lebkach lub zgadywac.  :evil: Trzy teksty porzadnie zrobione i ostatni pospiesznie  :)  

Natomiast TOEFL dla mnie nie jest trudny , bo studiowalam angielski. Ale i tak nie musialam zdawac, wlasnie z tego powodu  :)

TOEFL nie powinien być dla mnie trudny, a jest :) Niby dobrze znam angielski i swobodnie się nim porozumiewam, ale w tekstach napotykałam sporadycznie słowa których znaczenia mogłam się tylko domyślać. Jedno niezrozumiałe słowo i całe zadanie bierze w łeb. Wówczas odpowiedź na pytanie to strzelanie do tarczy z zawiązanymi oczami ;) Nie pisałam tego testu nawet próbnie, bo po przeczytaniu kilku zadań dalam sobie spokój. Ale muszę spróbować i zobaczyć co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sie nie przejmuj, zawsze znajdziesz jakies slowo, ktorego nie znasz. Nawet native speaker mogl by znalezc :wink: Na wyzszych poziomach specjalnie szpikuja zadania slowami, ktorych nawet sporo nativow by nie zrozumialo. Mozesz nadal miec dobry wynik, jesli wezmiesz pod uwage kontekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...