Skocz do zawartości

Pytanko do Kariny


Luuuki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Do wielu osób już próbowałem pisać ale jak do tej pory nikt nie był mi w stanie pomóc...Dlatego zwracam się do Pani z następującym pytaniem:

Moi rodzice skladali dokumenty do loterii visa2006 i zgodnie z regulaminem wpisali mnie bo nie miałem jeszcze 21 lat. Mój tata wylosowal zielona kartę i wraz z mamą byli juz w ambasadzie i otrzymali juz wizę. Dlaczega ja nie dostalem i czy moge sie jeszcze ubiegać i gdzie mam się udać..

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w momenicie otrzymania przez Twoich rodzicow GC miales 21 lat czy nie.Bo piszesz ze nie miales 21 jak Twoi rodzice skladali wniosek.Tak wiec jak sie nie myle nie mozesz miec powyzej 21 w momencie nie skladania wniosku a w momencie interwiev.Jak cos zle mowie Karina to prostuj zebym glupot nie sial po forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzilem sie 15.02.1984.moi rodzice zlozyli dokumenty do loterii visa 2006w listopadzie 2004r. W maju 2005 otrzymali z U S A powiadomienie o zakwalifikowaniu sie do uzyskania zielonej ksarty.Wypelniajac dokumenty umiescili mnie jako czlonka rodziny ktory nie ukonczyl 21lat zgodnie z regulaminem .21 pazdziernika tylko rodzice dostali zaproszenie na 21 grudnia.W ambasadzie powiedzieli ze jestem juz o 2 miesiace i 14 dni za stary.Czy juz napewno nie moge sie starac o otrzymanie zielonej karty.Rodzice juz maja wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzilem sie 15.02.1984.Moi rodzice złozyli dokumenty do loterii visa 2006. 5 listopada 2004r.5 maja 2005 otrzymali z U S A powiadomienie o zakwalifikowaniu sie do uzyskania zielonej karty.Wypelniajac dokumenty umiescili mnie jako czlonka rodziny ktory nie ukonczyl 21lat zgodnie z regulaminem .2 listopada tylko rodzice dostali zaproszenie na 21 grudnia.W ambasadzie powiedzieli ze jestem juz o 2 miesiace i 14 dni za stary:)). Czy juz napewno nie moge sie starac o otrzymanie zielonej karty.Rodzice juz maja wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak wiec z mojej wiedzy nie przysluguje Ci gdyz zeczywiscie o 2miesiace za pozno.Moze sa jakies drogi zeby ominac tak maly okres czasu ale to juz raczej Karina powinna wiedziec

Czy to jest 1 dzien, czy 1 tydzien - nie ma znaczenia - dla immigration (badz konsulatu) przepisy sa przepisami i w tym przypadku nie da sie nic ominac. Wyslalam Ci odpowiedz na priv - i wyjasnilam co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...