Skocz do zawartości

ślub


tenpablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam prośbę o pomoc. czy ktos móglby mi napisać co powinienem zrobić w sytuacji gdy w lipcu biorę ślub i jak najszybciej chcialbym wyjechać do stanów. Narzeczona ma obywatelstwo i mieszka tam juz 10 lat a ślub odbędzie się w polsce. jeśli znajdzie się ktoś chętny do pomocy, to z góry dziękuję.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie bede przerabiac ten temat, bo jestesmy po slubie i maz bedzie skladal na mnie petycje I - 130. Jakie dokumenty sa potrzebne to napisane jest na stronach ambasady. To potrwa kilka miesiecy ale to podobno najszybszy sposob. Na poczatku lutego bedziemy w ambasadzie wiec wtedy bede wiedziala cos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja skladalam petycje na meza w czerwcu i juz na lipiec mial interwiu ale niestety braklo jakiegos papierku wiedz sie nam przedluzylo..w sierpniu mielismy donies ten papierek i wszystko juz bylo niby uregulowane ale niestety konsul dal mojemu mezowi waiver+250$ do zaplaty. Minelo 6 miesiecy dostalismy odmowe waiver,mozemy sie odlowywac do 30 dni +387$..... Przed wizyta u konsula upewnij sie czy masz napewno wszystkie dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...