Skocz do zawartości

Jak ponownie wjechac do USA bez komplikacji??????


meruusa

Rekomendowane odpowiedzi

HELLO! Co zrobic, zeby bez problemow wjechac ponownie na teren USA? Obecnie przebywam w Chicagoi przedluzylam wize turystyczna na kolejne 6m-cy, po kt planuje powrot do kraju. Wize wielokrotnego wjazdu do USA w PL przyznano mi na 10 lat;Po powrocie do PL chce odczekac ok 3 mies i wrocic- czy oni mnie wpuszcza na granicy bez problemow? Czy ktos juz przez to przechodzil? :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jezeli zdecyduujesz sie na lot musisz liczyc sie z problemami na granicy ( oczywiscie moze tez byc pieknie i gladko). Pomysl sobie bylas rok czasu w usa jako turystka, wracasz do Polski i za 3 miesiace znow chcesz wiechac do stanow w celach turystycznych, grubymi nicmi szyte. Ja bym zdecydowanie odradzal tak szybki powrot.

Znajomy po 5 miesiecznym pobycie i powrocie za 5 miesiecy mial dluga rozmowe z urzednikiem imigracyjnym przez tlumacza, oczywiscie oskazenia o prace przy poprzednim pobycie, rewizje bagazu. Znajomy nie dal sie zastraszyc i skonczylo sie na wbiciu jednomiesiecznej wizy pobytowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...