Skocz do zawartości

k1 a odmowa turystycznej


oollaam

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich...

wiem ze moje pytanie moze wynikac z stresu bo za 2 dni mam rozmowe w ambasadzie o wize k1...

mam jednak jedna watpliwosc... w lipcu nie dostalam wizy turystycznej - chcialam tylko odwiedzic mojego narzeczonego ale pewnie oni sie bali ze wezmiemy wtedy slub, choc naprawde nie mielismy takich planow... czy moze miec to jakis wplyw na decyzje o przyznaniu mi k1... dodam ze na wniosku o turystyczna napisalam ze chce odwiedzic narzeczonego (moze to wlasnie byl blad...)

dzieki za wszelkie odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola , nie przejmuj sie , ja mialam trzy odmowy wizy turystycznej (w ciagu trzech lat).Pisalam ci na priv, rozmowa o wize K1 to czysta formalnosc. Zadaja jedno standardowe pytanie, "czy kiedykolwiek bylas dluzej poza granicami Polski"

Trzymam kciuki,

Pozdrawiam

Izza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

nie dostalam turys za male kontakty z polska ( no ale jak mam miec jakies wiezi, skoro tam nie mieszkam :/ )

Mam nadzieje ze z K1 juz bedzie ok , mieszkamy razem, mamy zdjecie razem z calego swiata , juz sie sporo uzbieralo ... no i planujemy tez wspolne konto w banku otworzyc niedlugo wiec mam nadzieje ze bedze dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...