Skocz do zawartości

Pieczatka w paszporcie


Angie

Rekomendowane odpowiedzi

sly6 czyli myslisz ze jezeli miałabym nowy paszport i załuzmy ze nie musiałabym pokazywac starego to urzednik moze jakos sprawdzic kiedy wrociłam do polski z ostatniego wyjazdu ze przebywałam tam dłuzej niz napisałam we wniosku

a i jeszcze 1 pytanie jezeli na lotnisku w kanadzie dostałam wize na 6 miesiecy i zostałam ok. 4 a we wniosku w ambasadzie miałam napisane miesiac to czy oni maja prawo sie do tego przyczpic skoro na lotnisku dostałam wize na 6 miesieci i byłam tam legalnie i wrociłam do polski bez przesiedzenia jej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz... z tym paszportem to sama nie wiem... moze tak naprawde nie beda w stanie sprawdzic ile bylas w Kanadzie.

Ja mam ten sam problem i jak sie dowiedzialam to moga sie przyczepic, ale wcale nie musza... wtedy musisz szczerze powiedziec, co robilas w Kanadzie, zeby nie mysleli ze pracowalas nielegalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

santi mozesz probowac napisac ze byles krotko ale pamietaj ze moze wyjsc ze byles dluzej a to ze Ci dali pobyt na 6 miesiecy to inna sprawa dla Ambasady wpisales ze miales byc 1 miesiac bo chyba na tyle miales zaproszenie?

i tak jak pisze Angie ze musisz udowodnic ze przez ten czas nie pracowales itp

a co robisz w Polsce,pracujesz czy sie uczysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...